x-kom hosting

nagrywarka MATSHITA UJ850

tomson42
utworzono
utworzono

mam pytanie.od jakiegos czasu zginela mi ikonka dvd rom w moim komputerze,plyty chodza ale nie odczytuje ich,a w menadzeze pokazuje nagrywarke ale jest na niej zolty trojkat z wykrzyknikiem,co mam zrobic zeby wrocilo mi tak jak bylo czy jest szansa to naprawic??i jesli ktos moze to prosze o pomoc bardzo,pozdrowionka papa

tazman
komentarz
komentarz

Instalacja sterownika ASPI

lub :

Po instalacji jednego z programów najczęściej firmy Ahead (Nero), ale również i innych służących do nagrywania z okna Mój komputer zniknęła ikona napędu.

Należy w edytorze rejestru (regedit) usunąć wartości "UPPERFILTERS" i "LOWERFILTERS" w następujących kluczach:

HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMControlSet001ControlClass{4D36E965–E325–11CE–BBFC1–08002BE10318}

HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMControlSet002ControlClass{4D36E965–E325–11CE–BBFC1–08002BE10318}

HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetControlClass{4D36E965–E325–11CE–BFC1–08002BE10318}

Przedtem proszę wykonać kopie wskazanych kluczy.

Po edycji rejestru systemowego należy zrestartować system.

Inną możliwością jest obecność wartości "NoDrives" w kluczach:

HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesExplorer

HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesExplorer

Proszę je usunąć.

grzeg16
komentarz
komentarz

albo wyciągnij kable od nagrywarki i wsadź ponownie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.