x-kom hosting

Brak sygnalu z karty graficznej

kosciak
utworzono
utworzono

1. Pracowałem spokojnie na kompie, chcialem zgrac siostrze plytke na odtwarzacz mp3

2. Nagle zawiesza sie komputer (obraz), zero reakcji na cokolwiek

3. wylaczam komputer

4. wlaczam komputer. uruchamia sie na chwilke (1 - 2 sekundy -> EDIT), po czym sie wylacza. Jednak nie na dlugo, zaraz po tym wlacza sie spowrotem - sam, bez naciskania czegokolwiek. Niestety, nie ma sygnalu z karty graficznej (brak obrazu). Wentylator dziala od karty graficznej dziala.

moj sprzet:

proc. intel 8400

plyta asus p5q

karta graf gigabyte 4700

ram 2x2gb adata ee vitesta 800mhz

dysk seagate 500gb

nagrywarka dvd lg

monitor lg 22' lg w2252tq

proszę o pomoc, komputer jest mi pilnie potrzebny do zrobienia prac na studia.

EDIT: Ludzie, pomocy! komputer jest mi naprawdę bardzo potrzebny...

Akahan
komentarz
komentarz

Zasliacz jaki?

DNL666
komentarz
komentarz

Mi się wydaje że karta poszła z dymem, jeśli możesz to sprawdź ją na jakimś innym kopie.

falcon1984
komentarz
komentarz

Sprawdź podłączenie, podociskaj kable

Jak nie pomoże to raczej karta padła i na gwarancję trzeba oddać, spróbuj na innej karcie czy kompa wstanie

kosciak
komentarz
komentarz

dzieki za odpowiedzi... kurcze, ale lipa. karta nowka sztuka. :/

BlackRaven
komentarz
komentarz

Sprawdź kartę na innym kompie, może to być jeszcze wina awarii zasilacza...

kosciak
komentarz
komentarz
Sprawdź kartę na innym kompie, może to być jeszcze wina awarii zasilacza...

hm... zasilacz jest firmy corsair, wersja 520W z odpinanynmi kablami, ale... kiedy zajrzalem do niego od gory (jest taki wiatraczek ^^), to zobaczylem, ze jedna czesc wyglada na nadtopiona i zlana z druga... (jezeli kto go ma, to skojarzy pewnie o co chodzi. Żółta plastykowa mniejsza część od strony perforowanej plytki z tylu zasilacza wyglada na zlana, nadtopiona z druga, czarna czescia tego zasilacza) moze ktos moglby zajrzec do swojego i sprawdzic, czy u niego to podobnie wyglada) xD

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.