x-kom hosting

Jaka karta graficzna?

nokier
utworzono
utworzono

Witam,chciałem się dowiedzieć jaka karta graficzna była by najlepsza przy płycie głównej GIGABYTE GA-M55S-S3 i funduszu 350zł.Z góry dziękuje i pozdrawiam. :)

Akahan
komentarz
komentarz

Zasilacz i procesor jeszcze podaj.

nokier
komentarz
komentarz

AMD Athlon 64 x2 Dual Core Processor 3800+ 2.01 GHz

ATX 12V 2.2 Compatible

Akahan
komentarz
komentarz

Ajć, żeby zobaczyć jaki zasilacz to musisz odkręcić obudowę i zobaczyć jakiej firmy i moc.

nokier
komentarz
komentarz

Feel 2-400 W

Lipton
komentarz
komentarz

Do wymiany. Po podkręceniu procka do poziomu 2.4Ghz szukałbym Radeona HD3850. Niestety nie masz szczęścia, ostatnio karty poszybowały niesamowicie z cenami. 2 tygodnie temu zmieściłbyś się w 350 zł z takim sprzętem:

Radeon HD4670 + Chieftec 400W.

Teraz:

http://www.allegro.pl/item466078457_sapphi...dcp_zalman.html

+

http://www.allegro.pl/item464536856_zasila..._101a_400w.html

Duban
komentarz
komentarz

Zestaw Liptona bardzo doby. Warty zakupu :P

PS.

Niech ten dolar spada !

Duban
komentarz
komentarz

350-325=25[zł] na zasilacz ?

Czytaj uważniej.

Lipton zaproponował najlepszy możliwy obecnie zestaw i nokier, weź go ;)

Akahan
komentarz
komentarz

Po za tym 4670, w niektórych testach przegrywa z 3850 i wcale wydajniejszy nie jest.

nokier
komentarz
komentarz

Jak kompletny amator w temacie komputerów miał bym problem z samodzielna wymiana zasilacza??Czy jest co czynność bardziej skomplikowana niż podłączenie wtyczek??A co do karty to jeśli uważacie że Radeon HD4670 jest najlepszy w tych przedziałach cenowych to myślę iż nie będzie problemu żebym dorzucił te 30zł.Bo ten 350zł jest dość elastyczna granica :P

Lipton
komentarz
komentarz

Wymiana zasilacza to bardzo łatwa czynność :)

Praktycznie trzeba podłączyć 5-6 urządzeń takich jak +12V + 4pin do płyty; Molexy odpowiednio wentylatory, dysk, DVD;

Zasilanie karty graficznej.

Myślę że warto dołożyć do HD4670.

fball
komentarz
komentarz

a czy nieuważacie ze tamten radeon 3850 ma zamałe zaktowania? - 668/1400.Pytam sie bo też mam zamiar kupić kartę gdzieś do 280-290zł.

ps.zagram w nowsze gry na tym sapphire?

Lipton
komentarz
komentarz

Zagrasz :)

Lepszej karty w tej cenie nie znajdziesz :)

No chyba, że używanego 9600GT.

rafidoc
komentarz
komentarz

Czekaj . Dolar spada od 3 dni.

nokier
komentarz
komentarz

Ja właśnie czekam,bo planuje zakupienie karty za jakieś dwa tygodnie żeby przed premiera Gta IV mieć kompa lepszego xD Czyli w zasadzie 9600GT jest lepsze od HD4670??A co się stanie jeśli dam nowa kartę a nie wymienię zasilacza?? ;>

fball
komentarz
komentarz

Na 9600gt , raczej konfortowo zagrasz w gta4 ale jeśli niewymienisz zasilacza to w grach mozesz mieć róznego typu błędy i co najwyżej sprzęt mozę sie spalić.Mój kumpel jakieś 4m-ce temu kupił zotaca 9600gt amp edition i chodzi z zasilaczem

N-lite 350w który mozna powiedzieć że to no-name ale jakoś wszystko żyje i jak dotąt nic sie niestało.a 9600 oczywiście lepszy od tego radeona.

edit;usd z 3,1 spadło chyba na 2,8 , a złotówka podobno odrabia straty:) oby tak dalej ;)

  • 2 tygodnie później...
nokier
komentarz
komentarz

Zdecyduje się wiec na kartę GF 9600Gt tylko nie wiem którego producenta wziąć Galaxy,Palit,Gainward,Gigabyte (Kartę kupuje z http://www.inwazjapc.pl/index.php?main_pag...e=1&sort=4a ,gdyż maja swoja filie w moim mieście.)Opłaca się kupić używany zasilacz CHIEFTEC 450w za 100zł ??Z góry dziękuje i pozdrawiam.

falcon1984
komentarz
komentarz

Tak, opłaca się Chieftec 450W używany za 100zł

Grafę polecam Asus Glaciator, Galaxy, TwinTech z 9600GT

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.