x-kom hosting

co sie porobilo na allegro?!

allegrowiec
utworzono
utworzono

Planowalem kupic kolejnego athlona 5000+, wchodze na allegro, a tu niespodzianka. Wersja BOX najtansza kosztuje 220zł ;/ Kupowalem jakies miesiac temu ten sam procesor za 184zł!! Co sie porobilo?? Rozumiem jakis sklep mial promocje lub cos innego ale do 200zł moglem znalezc kilka aukcji a teraz niestety musze dolozyc do interesu;/

Z tej wlasnie przyczyny planuje kupic:

http://allegro.pl/item461309245_amd_athlon...v_gw_5_lat.html

mniejszy pobor pradu, podobno, ze utrzymuje temperature

warto??

pozdrawiam

bartek9796
komentarz
komentarz

Stawka licytacji się powiększyła, poszukaj innej oferty np. na e-bayu ;] jak coś znajdę to dam ci link

Gość
komentarz
komentarz
Stawka licytacji się powiększyła, poszukaj innej oferty np. na e-bayu ;] jak coś znajdę to dam ci link

lol

Ogólnie to dolar mocno poszedł w górę (z 2,2zł na 3zł) i wszystko drożeje.

http://allegro.pl/item461309245_amd_athlon...v_gw_5_lat.html

mniejszy pobor pradu, podobno, ze utrzymuje temperature

warto??

Myślę,. że warto.

HQ19
komentarz
komentarz

To nie tylko na Allegro się porobiło. Popatrzcie na płyty z chipsetem P35. 350 zł za Foxconn P35A-S, po prostu łeb urywa.

Ogólnie to dolar mocno poszedł w górę (z 2,2zł na 3zł) i wszystko drożeje.

@Marecki306, to nie dolar poszedł w górę, a złoty spadł.

Fallen
komentarz
komentarz

Dzisiaj gadalem z gosciem z komputerowego no i mowil ze to co maja z nowych dostaw to niezle do gory poszlo wszystko. Nie raz cena o 25% podskoczyla... No i narazie wszystko wskazuje na to ze dalej będzie drożeć niestety....

NoVyKomp
komentarz
komentarz

potwierdzam - znajomy w swoim "elektronicznym" też tak ma przez te zawirowania na giełdzie...wszystko leci do góry...

teraz tacy jak ja mogą sprzedawać używany sprzęt z zyskiem :P np. kupiłem kartę graficzną za 1400 zł a teraz są po 2000 zł xD

dar55
komentarz
komentarz

dwa czynniki :

zawirowanie z walutą $-> EUR-> PLN

i panowie -> święta się zbliżają , zawsze tak jest że w tym okresie ceny idę o 20-30 %

co do problemu autora , 40 PLN phi , popatrz na E8400 średnio 100-200 zeta w górę

swirek
komentarz
komentarz

popatrz na E8400 średnio 100-200 zeta w górę
Z ciekawosci przeliczylem sobie ponownie cene za moj zestaw ktory kupilem na przelomie lutego/marca 2008 :P Taniej tylko 200 zl teraz... A przypuszczam ze ta roznica zmaleje ;)
cycuac
komentarz
komentarz

Ja miałem to szczęście że kupowałem kompa w lipcu kiedy dolar był po 2 zł. Teraz musiał bym zapłacić około 500 zł wiecej.

komputerowiec?
komentarz
komentarz

Podsumowywując teraz to nie jest zbyt dobry czas na kupowanie sprzętu elektronicznego,i tak sie konczy sztuczne podtrzymywanie wartosci PLN

Gość
komentarz
komentarz

TO PRZEZ TEGO DOLARA KTORY POSZEDL W GOREEEEEEE hehe 9600GT kosztowal ok 300zl a teraz ok 400zl

//Otrzymujesz warna za spamowanie

//Za każdym następnym razem będzie to samo

//I nie używaj zbędnie Caps Locka

//Mateusz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.