x-kom hosting

Problem z dyskiem

Nifir
utworzono
utworzono

Mam problem. Od kilku tygodni walczę z kompem i nie umiem zrobić kroku do przodu. Mam PCta: Asus P5W DH Deluxe, Core 2 Duo E6600 2.4 GHz, 4 GB Ram DDR2 4-4-4-12 800MHz. Kupiłem nowy dysk Seagate 500GB. Przy próbie instalacji XP, lub fedory wyskakuje mi błąd, że dysk jest uszkodzony. Poprzedni dysk oddałem na gwarancji i dostałem inny, ale z nim dzieje się dokładnie to samo. Raczej nie wydaje mi się, by była to sprawka pecha. Może mam coś przestawione w biosie? A może jakaś zworka jest źle ustawiona na płytce. Ma ktoś jakiś pomysł? Błagam o pomoc.

Ach, dodam jeszcze, że wszystkie systemy wykrywają dysk, w biosie wszystko działa, tylko podczas formatowania zawsze coś się kopie.

Mag Magik
komentarz
komentarz

sprawdź go na innym komputerze i podaj dokładnie teks błędu.

Nifir
komentarz
komentarz

Input/Output error druing write on /dev/sdb

lub

Podczas próby sformatowania VolGroup00/LogVol00 wystąpił błąd. Jest to poważny problem i instalacja nie może być kontynuowana.

lub

Dysk jest uszkodzony, bądź używa innych sterowników. - tego ostatniego nie pamiętam w stu procentach, ale kontekst jest ten sam. Błąd z Windowsa.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.