x-kom hosting

Brak sygnału z karty R X700 AGP

marceli
utworzono
utworzono

Witam, mam wielki kłopot z kartą graficzną Sapphire Radeon X700 AGP, otóż po podłączeniu jej do kompa (config. Pentium 4 2,66GHz; płyta gł. Asus P4GE-VM, 512MB DDR 1600 RAM, zasilacz Delta Electronics 300W, nagrywarka i sieciówka, LCD LG 194WS d-sub) nie ma sygnału do monitora, monitor przełącza się w stan oszczedzania energii- dioda ciagle jest pomaranczowa zamiast niebieska, komputer pika raz (tak jak zwykle) i chyba sie uruchamia...normalnie. Po włożeniu starej karty Riva TNT2 AGP monitor wlacza sie i system startuje normalnie. Sterowniki i oprogramowanie po rivie usunąłem, w menadzerze odinstalowalem ją ale wymagany jest restart-robie to i po ponownym uruchomieniu riva nadal jest w menadzerze. NIE mam pojecia co robic, czy da sie cokolowiek z tym zrobic?? POMOCY!!! :(

n31T
komentarz
komentarz

Sprawdzałeś czy w ogóle karta jest sprawna ?

marceli
komentarz
komentarz

w ciągu najlbizszych 2 dni nie mam mozliwosci sprawdzenia jej na innym kompie, wiatrak na niej dziala (sprawdziłem) no i sprzedawca twierdzi ze jest sprawna, więc co pozostaje??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.