x-kom hosting

Kart do 450ZŁ

chester35
utworzono
utworzono

witam jaka polecalibyscie mi karte do 450 zł jestem posiadaczem Gf 7600 GT i mysle ze najwyzszy czas zeby ją wymienic :) więc czekam na propozycje i ceny :P

kowalski5555
komentarz
komentarz

:blink: Oczywiście, że Radeona HD4850 najlepiej Gigabyte ewentualnie Palit byle nie Asus

chester35
komentarz
komentarz

hmm czyli w sklepie jest to wydatek jakies 500 zł tak ? a jaki procek i plyte powinienem kupic pod ta grafe ? mysle ze tak do 450 ,500 zł ?

a i na jakich detelach pogralbym w crysisa przy tej karcie ?

Weacky
komentarz
komentarz

jaki masz procek obecnie?

Jeśli masz dobry proc, to będziesz mógł grać na MAX detalach.

kowalski5555
komentarz
komentarz

Na najwyższych detalach gram na tej karcie w Crysisa. Mam płyte główną MSI P35 neo~3 i ja polecam. Na razie spisuje si wysmienicie. Procek wystarczy 2.5 C2D. Jeszcze nie podkręcałem.

chester35
komentarz
komentarz

procka mam pentium 4 3,00GHz wiec wymieniam napewno "dvd" a ile za takiego proca ? i jaka plytke do tego ?

Weacky
komentarz
komentarz
kowalski5555
komentarz
komentarz

Aż taki drogi?

Wystarczy zwykły E5200 którego kupiłem na agito za 224zł chyba, że bardzo będziesz chciał go podkręcac?

Płyta głowna taka jak przedmówca lub http://www.skapiec.pl/site/cat/13/comp/260672

Ja kupwałem jak ceny były najniższe widze, że teraz ten procesor podrożał i kosztuje 300zł

Nie duża róznica, ale tylko tu znalazłem taniej http://allegro.pl/item466502603_procesor_i..._5_ghz_box.html

chester35
komentarz
komentarz

a jaka bys proponowal jeszcze grafike oprucz tego HD4850 ? moze cos troche tańszego a równie dobrego do gier ?

FrogsterPL
komentarz
komentarz
Radeona HD4850 najlepiej Gigabyte ewentualnie Palit byle nie Asus

A niby czemu nie Asus? Ja z kolei odradziłbym Gigabyte, bo ostatnio kilka ich kart była raczej niespecjalnej jakości.

kowalski5555
komentarz
komentarz
A niby czemu nie Asus? Ja z kolei odradziłbym Gigabyte, bo ostatnio kilka ich kart była raczej niespecjalnej jakości.

Kilka niewypałów, a Asus ma bardzo mierne chłodzenie

kozman
komentarz
komentarz

Glaciator asusa jest bardzo fajny :) Nie wiem dlaczego masz zastrzeżenia?:P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.