x-kom hosting

Jaka karta?

saub3r
utworzono
utworzono

Witam! Chcę kupić karte graf tak do ok. 200zł ;) (wiem że mało) i nie wiem co wybrać...

myślałem nad R x1650Pro 512mb DDR2 128bit i GF 7300GT 256mb DDR3 128bit

Ale nie wiem .. Proszę o fachową odp i poradę ;)

Dane kompa:

Procek: AMD Athlon XP, 2133 MHz 2600+

Płyta głowna: ASRock K7S41GX (2 PCI, 1 AGP, 1 AMR, 2 DDR DIMM, Audio, Video, LAN)

RAMy: 768 MB

Zasilacz: Mode com Feel II 350ATX

PS. czy ta karta obsługuje PCI-E?? 2 sloty PCI ale nei wiem czy to to samo ;d

Hammer
komentarz
komentarz

Będziesz potrzebował karty pod AGP.Twoja płyta nie ma PCI-E. GF7300GT powinien być w sam raz oczywiście z pamięciami DDR3 wersja na AGP również jest trzeba tylko poszukać.

JackassJGC
komentarz
komentarz

I przydałoby się wymienić ten zasilacz, bo może spowodować niestabilną pracę komputera.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Będzie do Twojego procesora za szybka, ale jeśli nie przekroczy 200-220 zł, to warto wziąć, bo nawet 7300 GT GDDR3 potrafią osiągać takie ceny (jak nie więcej)...

saub3r
komentarz
komentarz

Dobra kupiłem to wyżej wymienioną ;p czekam na paczkę i jedziemy ;]

Mam takie pytanko:

czy jak podkręcam to po formacie to podkręcenie zostaje czy nie ??

np. Procek w biosie i karta w programie! ??

Take_it_easy
komentarz
komentarz
czy jak podkręcam to po formacie to podkręcenie zostaje czy nie ??

Zostaje.

np. Procek w biosie i karta w programie! ??

/edit

Podkrecony procesor zostaje bez zmian po formacie. Podkrecona grafika, juz nie - restartuje sie do ustawien standardowych. Trzeba przeciez zainstalowac ponownie sterowniki karty 3D oraz program do podkrecania.

nakon
komentarz
komentarz

Ja jak najbardziej polecam kartę PALIT GEFORCE 7300GT 256MB 128BIT DDR3 SONIC mam tą kartę i na moim sprzęcie(widoczny w sygnie) chodzi na normal detalach CoD4, Battlefield 2142, TimeShift. Karta naprawdę godna polecenia!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.