x-kom hosting

problem z kodekami ? ( nie rozwiązany )

rincew
utworzono
utworzono

Robiłem ostatnio format'a u znajomego. wszystko cacy, wszystko chodzi tylko nie odtwarza obrazu w filmach.

sterowniki zainstalowałem k-lite codec pack . głos jest.

próbowałem różnych paczek kodeków uprzednio odinstalowując stare ale to nic nie dało.zamiast obrazu jest czarny ekran.

wszystkie stery od karty zainstalowane. karta to 7200gs a monitor to jakiś LG 22'

bardzo proszę o pomoc

PS przed formatem filmy też nie chodziły

FaSst3rR
komentarz
komentarz

spróbuj ten kodek http://pobieralnia.pl/pobierz-432.html i zainstaluj SubEdita do odtwarzania filmów ;)

rincew
komentarz
komentarz

jak wcześniej pisałem instalowałem już tego kodeka, subedit'a też -_-

FaSst3rR
komentarz
komentarz

Dzwięk w filmie jest? Próbowałeś w standardowym Media player'ze odpalać? obraz w grach np chodzi?

rincew
komentarz
komentarz

próbowałem wiele odtwarzaczy,

a gier nie sprawdzałem

FaSst3rR
komentarz
komentarz

sprawdź więc np gre , jeśli gra pójdzie dobrze tzn że coś namieszałeś z kodekami, jeśli zaś nie pójdzie albo będzie kiepsko szła, to da się zauważyć ;) to znaczy że coś z płytą... ;]

rincew
komentarz
komentarz

raczej z kartą ;p

nie instalowałem sterów od monitora. czy to może być przyczyną?

FaSst3rR
komentarz
komentarz

nie, one w praktyce nie są potrzebe ;p ja jestem raczej za tym, iż namieszałeś coś w kodekach ;p jakieś stare pliki z kodeków poprzednich zostały, albo coś przy instalacji ruszałeś.. a różne filmy próbowałeś? w jakim formacie? AVI?

rincew
komentarz
komentarz

avi mpg MPEG itp... żaden nie chciał działać

niemożliwe że namieszałem bo na starej kopi systemu też filmy nie działały

FaSst3rR
komentarz
komentarz

DirextX'a spróbuj zainstalować a do tego http://partner.optimus.pl/sterowniki/Stero...LG_INF_File.zip więcej nic nie pomogę z "dystansu" chyba, ale jeśli to nie zadziała uważam że coś z kartą nie tak.

rincew
komentarz
komentarz

dzięki za próby pomocy ale rozwiązania nie ma

może ktoś jeszcze się z tym spotkał ...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.