x-kom hosting

LG czy SE

the_wizard
utworzono
utworzono

Witam,

mam zamiar wziąć telefon w Orange (przedłużam umowę) i zastanawiam się nad następującymi modelami:

LG KE970 Shine

LG KU990 Viewty

LG KS360

Sony Ericsson W910i

Sony Ericsson K800i

Jakieś porady który telefon wybrać, zależy mi żeby był jak najbardziej funkcyjny, nie ukrywam że bardzo kusi mnie LG KU990. Co o nim sądzicie?

n31T
komentarz
komentarz

Te ku990 niewątpliwie jest najlepszy technicznie od pozostałych tu telefonów, lecz nie wiem jak u niego z awaryjnością. Jeśli nie przeszkadza Ci dotykowy ekran i brak klawiatury, to bierz go śmiało.

the_wizard
komentarz
komentarz

głównie bym go właśnie wziął na wzgląd na dotykowy ekran, ciekawy jestem czy miarę sprawnie pisze się na nim esy.

n31T
komentarz
komentarz

Na dotykowych bardzo wygodnie się pisze, chodzi po necie. Jedyne co by mnie osobiście blokowało przed jego kupnem to brak windowsa a co się za tym kryje, mało aplikacji.

the_wizard
komentarz
komentarz

skoro tak mówisz tak pewnie musi być :) Z tym windowsem to różnie bywa, czytałem że się wiesza itp. Brak niektórych aplikacji mi nie przeszkadza. Chodzi mi o to żeby robił w miarę dobre zdjęcia, oraz miał odtwarzacz mp3, może jakiś film też się kiedyś obejrzy jak się będzie nudzić mi się na wykładach

a jeszcze się zapytam... nie wiesz czasami czy ma on wgrany cudowny orangowski soft??

n31T
komentarz
komentarz
a jeszcze się zapytam... nie wiesz czasami czy ma on wgrany cudowny orangowski soft??

Z tego co widzę na allegro, to na niektórych aukcjach pisze że mają wgrany orangowski.

the_wizard
komentarz
komentarz

to kurde słabo, bo z doświadczenia wiem, że jak miałem wgrany ten soft to tylko telefon mi spowalniało a nawet był okrojony z różnych funkcji... no ale mimo to chyba zaryzykuje

zeniTh
komentarz
komentarz

ten lg jest bardzo fajnym telefonem, ale się bardzo muli i wiesza ...

mój kolega go ma i się kiedyś nim bawiłem przez jakieś 30 min ... i zanim coś zrobiłem to musiałem czekać pare, parenaście sekund zanim się coś wlączyło, ale poza tym to telefon jest świetny ..

the_wizard
komentarz
komentarz

a jaki miałeś soft?? Orange czy oryginalny??

komputerowiec?
komentarz
komentarz

Mnie się wydaje ze ten telefon do najtrwalszych nie bedzie nalerzał,moim zdaniem tego typu telefony wciąż maja bardzo bardzo wiele niedociągnięć i sa alternatywą na przyszłość,osobiscie skłaniałbym sie ku w910i

n31T
komentarz
komentarz

Tego typu, czyli jakiego ? Z dotykowym ekranem ? Jeśli tak to jesteś w błędzie ponieważ telefony z dotykowym (nie wiem akurat jak ten model) nie są aż tak wadliwymi telefonami. Wiele niedociągnięć to znaczy co ?

Gość
komentarz
komentarz

Na twoim miejscu tez bym wział Viewty ze względu na wygląd ale jak np. kiedy zapomnisz klawiatury zablokowac i ci w kieszeni moze cos się włączyć.

Ma flash Xenonowy. Smsy się pisze bardzo wygodnie poniewaz klawiatura jest duza chyba większa jak w iphonie a tam też wygodnie się pisze.

Buster
komentarz
komentarz

Jeżeli będziesz na nim słuchał muzyki to polecam W910i, bardzo fajny telefon, wiele ciekawych funkcji. Mojemu koledze wpadł do wody a mimo to nadal działa :)

the_wizard
komentarz
komentarz

Zasadniczo nie zakładam, że będę telefonem wbijał gwoździe czy sprawdzał jego wytrzymałość na nurkowanie, acz zdarzają się nieszczęśliwe wypadki. Też wątpię że każdy W910 w kontakcie z wodą będzie chodził... Co do W910, to ostatnio się nim bawiłem i jakoś mnie nie zachwycił i coraz bardziej skłaniam się w kierunku LG KU 990. Nie ukrywam, że zastanawiałem się nad wygodą pisania esów, ale widzę pozytywne głosy. Myślę, że ten telefon jest tak samo awaryjny jak każdy inny, no chyba że ktoś ma pecha i mu padnie po dwóch tygodniach zabawy.

Gość
komentarz
komentarz

Viewty ma duzo bajerów

the_wizard
komentarz
komentarz

a możesz napisać jakie to bajery??

Psycholandia
komentarz
komentarz

Ja bym się bardziej skłaniała ku któremuś z SE, a to dlatego, że to jedna z lepszych marek telefonów, są trwałe, bateria długo trzyma i nie ma z nimi raczej problemów. Co do LG, bywa różnie - więc jeśli nie chcesz chodzić do naprawy z komórką zbyt często, bierz SE.

NoVyKomp
komentarz
komentarz

SE trwałe i bez awaryjne ? to jakiś żart ? osobiście 2 soniaki w historii - jeden 3 razy gwarancja + wymiana a drugi 2 razy gwarancja...

brata SE podobnie...

poza tym mi osobiście W910i niczym nie imponuje a K800i nie ma co zestawiać z LG Viewty(czy nawet K850i)

zdecydowanie Viewty - moja mama go używa i sobie chwali sam nim się sporo bawiłem - b. fajny a o żadnych zawiechach nie słyszałem i sam nie napotkałem...soft nie orangowy...

Psycholandia
komentarz
komentarz

W kręgu moich znajomych i rodziny SE funkcjonuje właśnie pod pojęciem telefonu dobrego i niezawodnego, ja również go miałam i problemów zero. Stąd moja opinia - nie wyczytana na necie/w gazecie a na własnych doświadczeniach oparta i na doświadczeniach bliskich też.

n31T
komentarz
komentarz
Co do LG, bywa różnie - więc jeśli nie chcesz chodzić do naprawy z komórką zbyt często, bierz SE.

Dlaczego tak sądzisz ? LG czy SE czy Nokia, jeśli trafi się wadliwa partia to będzie trzeba iść do naprawy nie zależnie od tego jakiej marki jest telefon.

NoVyKomp
komentarz
komentarz

moje doświadczenia odnośnie SE a te znajomych są jednak zupełnie inne - może tak już z SE jest że jeden model sypie się strasznie a drugi jest idealny... :)

ja jednak w tym zestawieniu stawiam na Viewty!

the_wizard
komentarz
komentarz

Moj wybór padł na LG, pobawię się nim kilka dni i opowiem o swoich wrażeniach.

no to trochę pobawilem sie LG KU 990... telefon robi wraznie, bardzo przemyślane menu, szybko można przjesc do tego czego sie chce. bardzo fajny odtwarzacz muzyki, jakosc dzwieku bez zarzutu. Filmy można ogladać tyle że muszą być w divixie. Bateria też dobrze trzyma, przy normalnym uzytkowaniu 4 dni. Telefon sie nie zawiesza, szybko chodzi, no i podstawowa rzecz nie ma wgranego orange softa

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.