x-kom hosting

Zbyt duże zużycie procesora?

loczekbmx
utworzono
utworzono

Witam wszystkich.Od niedawna mam problem z moim procesorem.Otóż włączam kompa,wyłączam programy a zużycie mojego procka wynosi ok 50%...włączam winampa to mi przycina muzyke,gry które powinny sie instalować 10min instalują się ok 2h,a po zainstalowaniu tnie się jak cholera.Dysk czyściłem,defragmentowałem.Jest jakieś inne wyjście oprócz przeinstalowania windowsa?

//liczne błędy ort.

//proszę zważać na swoją pisownię

//Mateusz

bartek9796
komentarz
komentarz

Raczej nie, możesz mieć zawirusowane jakieś ukryte pliki lub nie potrzebne rejestry. Najczęściej siedzą w windowsie ;/ Ja polecam ci pobrać combofixa

ComboFix

Następnie przeskanować system programem antyvirusowym, sprawdzić rejestr systemu np. RegDoctorem

RegDoctor

Dopiero zrobić defragmentacje dysku pare razy ;] jak nie pomoże zalecam robić format ;D

Aha i bym był zapomniał log z combofixa wystaw np. na to forum, sprawdzą ci specjaliści xP

Mam nadzieję że pomogłem xD

swirek
komentarz
komentarz

Pobierz program Hijackthis oraz Combofix. Logi wklej do dzialu Bezpieczeństwo > Logi do sprawdzenia. Logi wklej w tagach [.codebox.] [./codebox.] (tylko oczywiscie bez tych kropek ".")

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.