x-kom hosting

Hamachi problem

Janosik
utworzono
utworzono

Mam problem z hamachi tzn gdy go włączam cały czas mam taki komunikat : stan:pobieranie adresu sieciowego i tak bez końca ... dodam ze kiedyś hamachi działało normalnie . Czy ktoś wie co może być nie tak ?

bartek9796
komentarz
komentarz

Hmmm... Miałem to kiedyś usuń hamachi całkowicie z dysku, pobierz jeszcze raz rozpocznij instalację i tam postępuj zgodnie ze wskazówkami. Mi pomogło ;]

Janosik
komentarz
komentarz

Przeinstalowałem kilku krotnie ... nie pomogło

n31T
komentarz
komentarz

Wyłącz zaporę systemową, sprawdź czy jakiś antywirus go nie blokuje.

Janosik
komentarz
komentarz

zapora wyłączona , antywirus również i dalej to samo .

nikt nie potrafi mi pomóc ?

Gość
komentarz
komentarz

Ja w każdym bądź razie stawiam na problem z DHCP - odpowiedzialny między innymi za pobieranie adresu IP(pewnie na Neo masz ustawiony ten adres "na sztywno").

Spróbuj więc zrobić to tak:

DHCP zależy od sterowników:

-> AFD

-> NetBios przez TCP/IP -> Sterownik protokołu TCP/IP -> Sterownik IPSEC

-> Sterownik protokołu TCP/IP -> Sterownik IPSEC

Jeśli one nie działają to i DHCP się nie włączy.

Zatem zrób tak:

Start >>> Uruchom >>> devmgmt.msc(Menedżer urządzeń) >>> Widok >>> zaznacz "Pokaż ukryte urządzenia" >>> Na liście "Sterowniki niezgodne z Plug & Play", która się pojawi, dwuklik na każdy ze sterów i dla każdego przejść do jego zakładki "Sterownik" i skonfigurować tam następująco:

AFD = typ startowy ma być SYSTEM, usługa ma być Uruchomiona (zastartować buttonem)

NetBios przez TCP/IP = typ startowy na AUTO, buttonem uruchomić usługę

TCP/IP też powinno być SYSTEM i zastartowane.

Po wszystkim reboot kompa i Hamachi powinno śmigać

Mam nadzieję, że pomoże.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.