x-kom hosting

Microsoft Word

DANIELOSSO
utworzono
utworzono

Witam!

Mam bardzo ważną sprawę dotyczącą programu word, tzn. mam na ocenę (chodzi tu oczywiście o lekcje informatyki) przepisać formularz z kartki papieru na komputer. Ma być on identycznie napisany jak na kartce, tzn. jak nauczyciel to wydrukuje to każda litera ma być w tym samym miejscu :/ :/.

Praktycznie wszystko już zrobiłem oprócz jednej rzeczy.---- nie wiem jak zrobić, aby pod tekstem był taki "ząbkowany pasek".

Oto ---LINK---- do obrazka, na którym jest właśnie ten ząbkowany pasek.

Jak widać na obrazku cały tekst jest podkreślony tym "ząbkowanym paskiem", ale na wszelki wypadek zaznaczyłem, żeby wszyscy wiedzieli o co chodzi.

Jeśli wiecie jak zrobić taki pasek w Wordzie, to bardzo proszę o pomoc.

Z góry dziękuję

odnawiam i przepraszam za podwójny post

dar55
komentarz
komentarz

no nie jestem pewien czy o to chodziło nauczycielowi o czym piszesz .

Raczej tak sformatowac tekst że po wydrukowaniu kartki z ty "szlaczkiem " litery trafiły w swoje miejsce, a to oznacz że jest wczęsniej przygotowany druk ze szlaczkiem

ale możesz tu zrobić myk , skanujesz kartę wstawiasz 1:1 w worda , we Formatuj obrazek / układ dajesz na Za tekstem

DANIELOSSO
komentarz
komentarz

jemu na 100% chodziło o to, aby zrobić taki "ślaczek", bo ten PIT, który on nam dał wygląda tak:

; jest ramka, i w tej ramcepisze::: ... kwota blablabla... no i właśnie ten tekst który znajduje się w ramce ma być jeszcze takim czymś podkreślony.!!!

Gość nam mówił że w starym wordzie (czyli w 2003) było takie coś, ale w tym nowym(2007) nie wie gdzie się to znajduje i sami musimy to znaleźć. Powiedział że być może jest to w symbolach.

I tak jestem w dobrej sytuacji, bo wszystko już napisałem tylko nie mam tych "ślaczków", a inni z mojej klasy mają jeszcze dużo do pisania :D:D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.