x-kom hosting

Chlodzenie

Gość
utworzono
utworzono

Co sądzicie o chlodzeniu pasywnym warto brac?

falcon1984
komentarz
komentarz

Nie, nie warto. Cisza jest, ale karty zwykle bardzo mocno się grzeją i bywają problemy (zwiechy, artefakty)

Ja bym tylko aktywne (wentyl) brał

Gość
komentarz
komentarz

a jesli nie bedzie podkrecana to jak??

Akahan
komentarz
komentarz

Wróżki jesteśmy człowieku 100 razy się pytasz, ale nic nie mówisz, skąd mamy wiedzieć co to za karta...

Gość
komentarz
komentarz

Gigabyte GeForce 7600GT 256MB DDR3

zasilacz mam 450w chiftec procka 2.6 Ghz AMD Athlon x2 5000+

Akahan
komentarz
komentarz

Ou wszystkie 7600GT pasywki to grzałki, no chyba, że to Fatal1ty, ale szczerze wątpię :D

Gość
komentarz
komentarz

czyi nie brac tak??

falcon1984
komentarz
komentarz

Ja bym nie brał, chyba że lubisz mieć 100C w czasie gry

Gość
komentarz
komentarz

heh raczej nie bo nie chce sfajczyc nowki kompa;d

Gość
komentarz
komentarz

Miałem kontakt z pasywnym 7600GT Gigabyte (tej lepszej wersji) po 2-3h gry "waliło się" odświeżanie tzn. ekran mrugał. Dodanie wentylatora 12cm niewiele poprawiło sytuację. Ostatecznie kara została sprzedana.

Gość
komentarz
komentarz

ok bede unikal pasywnego. z wiatraczkiem bede bral :D a co z tego by bylo dobre?? max 100zl wiem ze mowiliscie ale wsyztko sie juz pokonczylo:(

Gość
komentarz
komentarz

7900GS :) pisz na PW, znam gościa który ma i chce sprzedać (może ze 20zł trzeba będzie dołożyć)

2600XT

Gość
komentarz
komentarz

jak mozna to podawajcie konkretne linki

Gość
komentarz
komentarz

ok a cos jeszcze

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.