x-kom hosting

Gigabyte GF9800GT 512MB rozdzielczość

mar1in
utworzono
utworzono

Witam użytkowników forum

Mam problem, a mianowicie chodzi o w/w kartę graficzną (GF9800GT512) a mianowicie chodzi o to że maksymalna rozdzielczość wynosi 1024 na 768, udałem się do sklepu komputerowego gdzie polecili mi instalacja SP2... Nic nie pomogło, następnie zmiana sterowników na najnowsze... niestety też nic (chyba że coś źle zrobiłem w co wątpię) po czym porada od znajomego informatyka "Zmniejsz bajery w karcie powinno pomóc" nie pomogło... po odinstalowaniu sterowników maksymalna rozdzielczość wynosi 1600 na 1200 czyli tak jak powinno być a jak je instaluje niestety to nieszczęsne 1024. Proszę o pomoc jeśli ktoś się oriętuje o co może chodzić, byłbym bardzo wdzięczny bardzo mi zależy i z góry dziękuje pozdrawiam.

falcon1984
komentarz
komentarz

Podaj dokładnie co to za model karty (producent + podaj link)

Sterowniki z płytki instalowałeś ?

mar1in
komentarz
komentarz

GV-N98TZL-512H Nvidia 9800GT / PCI-E 2.0 512 MB GDDR3 / 256 bit a producent GIGABYTE

To jest dokładnie ta karta, tak instalowałem i te z płyty i te z oficjalnej strony (najnowsze) przeznaczone do tego modelu, pierwszy raz spotkałem się z taką sytułacją i nie mam pojęcia ocb :(

falcon1984
komentarz
komentarz

System masz Windows XP oryginalny, nie jakiś zmodyfikowany ?

mar1in
komentarz
komentarz

Tak normalny Win XP beż żadnych modyfikacji z SP2

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.