x-kom hosting

Problem z kartą graficzną

Gość
utworzono
utworzono

Cze :D. Mam pewien problem. Od jakiegoś czasu komputer zaczął się wyłączać( a dokładniej po podłączeniu kabla z komputera do TV) a po resecie wyskakuje okienko nVDII że karta ma mało mocy, i ze procek grafiki zmniejszył swoją wydajność :o. Nie wiem co robić. Czy pomoże reinstalka Windowsa?. Czy ten kabel może być powodem żeby komputer się wyłączał, jak jest odłączony to też się wyłącza. A jak ten kabel jest podłączony to zasilacz się przegrzewa, a jak jest odłączony to jest OK prócz tej karty graficznej. Pomóżcie :)

Domis
komentarz
komentarz
Cze :D. Mam pewien problem. Od jakiegoś czasu komputer zaczął się wyłączać( a dokładniej po podłączeniu kabla z komputera do TV) a po resecie wyskakuje okienko nVDII że karta ma mało mocy, i ze procek grafiki zmniejszył swoją wydajność :o. Nie wiem co robić. Czy pomoże reinstalka Windowsa?. Czy ten kabel może być powodem żeby komputer się wyłączał, jak jest odłączony to też się wyłącza. A jak ten kabel jest podłączony to zasilacz się przegrzewa, a jak jest odłączony to jest OK prócz tej karty graficznej. Pomóżcie :)

hmm a jaki masz zasilacz .. o jakiej mocy ?? moze kup sobie mocniejszy .. z tego co wiem to karta graficzna takze zbiera " troszke " mocy niewiem nie znam sie na tym zabradz ale tak sądze aha i odpowiedz pisze w sensie tego wyłanczania kompa

Gość
komentarz
komentarz

Mój zasilacz to Aton A-DR-450ATX, max 450watt :). Zostaje mi tu dużo mocy :)

Gość
komentarz
komentarz

Podłączyłeś dodatkowe zasilanie, jeżeli takowa karta je posiada?

Ten zasilacz to typowy no-name, dobrze będzie jak dostarczy 300W mocy do komputera...

Gość
komentarz
komentarz

No podłączyłem ten kabel od grafiki do kompa, abym widział na TV co się dzieje na kompie

Gość
komentarz
komentarz

chodzi mi o:

31dcb09f1d68bb4am.jpg

Gość
komentarz
komentarz

Tak podłączyłem :P

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Pożycz od kogoś markowy zasilacz o mocy minimum 350W (np. ModeCom serii MC - NIE FEEL!!; Chieftec, Amacrox, Fortron serii HLN bądź GLN, Tagan, Huntkey itd.) i sprawdź, czy problem nadal będzie występować.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.