x-kom hosting

ASUS EAH2600 Series PCI-E 512MB

Domis
utworzono
utworzono

Witam mam pytanie takie czy na podajen karcie graficznej " ASUS EAH2600 Series PCI-E 512MB DDR2 " będzie mi smigało GTA IV lub NFS UNdercower ??? oczywiscie 2 giga ram itp w kompie ...... dokładnie seria karty jest 2600 są nowsze oczywiscie ... ale chciałem wiedziec czy bedą smigac te gry

Akahan
komentarz
komentarz

Śmigać pewnie będzie śmigało, ale czy na full pewnie nie, max medium z tego co myślę, i szukaj kart na DDR3.

Domis
komentarz
komentarz
Śmigać pewnie będzie śmigało, ale czy na full pewnie nie, max medium z tego co myślę, i szukaj kart na DDR3.

hmm dzieki za odp .. bo w sumie chodziło mi o to .. teraz mam gigabyte 256 DDR 7300 GT z tego co sie dowiedziałem to najnowsze gry co wychodzą teraz albo i wyszły nie pujdą ;/ ... a ASUS to wogóle dobra firma ? i niewiem czy sie opłaca kupic tą karte ASUSA za 50 zł nowa jest

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.