x-kom hosting

Playstation 3

Keepsake
utworzono
utworzono

Witam

Jestem teraz we Francji i tak się zastanawiam czy Playstation 3 80GB kupić tutaj czy w Polsce. Tutaj też jest dosyć drogo (40GB 1500zł) ale w Polsce podobno ma być jakiś kryzys ;) . Do polski wracam gdzieś w listopadzie i nie jestem w stanie śledzić cen więc się pytam gdzie bardziej się opłaca kupić ?

Danyyy
komentarz
komentarz

Hmmmm myśle że przy cenie 1500 zł lepiej kup tutaj.Po 1 Gwarancja, nie jestem pewien czy jak kupisz tam to czy tutaj bedziesz mógł oddac na gwarancje wrazie coś, no chyba że miejsce zakupu nic do tego nie ma i liczy sie placówka firmy a gzie to juz obojetne. cena gier w sumie tez pewnie nie ma różnicy Ja np kupując gry w Anglii płaciłem tyle samo co tutaj. i nie wiem Jakie mają wtyczki do zasilania tam we francjii ale w Anglii trzeba było przejsciówke kupic zeby w polsce móc podłączyc no chyba że kupic w polsce polski kabel. Nie wiem jak maja we francjii ale pewnie tez wydziwiają :) Także nie wiem czy lepiej tu czy Tam ale myśle że dużej różnicy nie będzie :)

Ps. jesli juz to kup wersje 60 GB minimum :) te 40 GB nie czytaja gier z wcześniejszych konsol Sony. (no chyba że juz to załatwili jakimś updatem Systemu) ale wiem że tak było :)

NowakoV
komentarz
komentarz

Brak wstecznej kompatybilności został celowo odebrany konsolom 40GB i 80GB i na pewno nie zostanie z powrotem wprowadzony.

@topic

Kupuj w Polsce. 80GB kosztuje niecałe 1400zł.

Gość
komentarz
komentarz

Widziałem kiedyś wersję 40GB nawet za 1200PLN w MM, nie wiem, jak teraz.

Gość
komentarz
komentarz
Widziałem kiedyś wersję 40GB nawet za 1200PLN w MM, nie wiem, jak teraz.

Dolar podrożał, ceny wzrosły. Teraźniejsze dni nie są dobre na zakup elektroniki, bo ta przez wysoki kurs dolara, jest droga.

NowakoV
komentarz
komentarz

Teraz 40GB kosztuje ok. 1250zł w sklepach internetowych, saturnach i mm.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.