x-kom hosting

Szukam sterowników ekranu

Kozii512
utworzono
utworzono

Witam. Szukam sterowników do w.w. monitora. Niestety nie mogę ich nigdzie znaleźć. Podaję dane:

Model: LC-AE

Type: MT-17AES-M

Serial NO.: PM25035404

Made in China :)

Liczę na Waszą pomoc!

Pozdrawiam!

Mag Magik
komentarz
komentarz

Sterowniki do monitorów są już wbudowane w Windows ;) Napisz dokładnie jaki masz problem, być może chodzi Ci o sterowniki do karty graficznej.

Lipton
komentarz
komentarz

Nie zawsze. Miałem monitor CRT LG Flatron i trzeba było zainstalować sterowniki z płyty dołączonej do monitory, gdyż windows oferował rodzielczość maksymalną na poziomie 800x600 oraz 4bitów.

Mag Magik
komentarz
komentarz

Fakt, że są wyjątki, bo ja też tam kiedyś miałem, ale to raczej rzadkość.

Kozii512
komentarz
komentarz

Problem polega na tym, że Windows instaluje mi standardowe sterowniki, czyli "Monitor domyślny". Nie byłoby z tym żadnego problemu, gdyby nie możliwość zmiany rozdzielczości na wyższą, niż obsługuje ten monitor, czyli 1028x1024. Po prostu mam rodzeństwo i obawiam się, że może namieszać i zmienić rozdzielczość na wyższą, a wszyscy wiemy, co dzieje się, gdy rozdzielczość jest większa, niż maksymalna monitora :) Gdy będę miał odpowiednie sterowniki, najwyższą rozdzielczością, jaką będzie ktokolwiek na moim komputerze mógł ustawić, będzie 1028x1024 :)

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Wejdź na Windows Update (będzie gdzieś w Menu Start) i wyszukaj aktualizacje (wybierz wyszukiwanie niestandardowe). W sekcji dotyczącej sprzętu może będzie sterownik dla Twojego monitora (jak składam kompy, instaluję na nich system i podłączam do mojego Samsunga CRT, to zawsze w Windows Update widać sterownik do ściągnięcia dla tego monitora).

Nie jest to oczywiście pewne, ale spróbować można ;)

Kozii512
komentarz
komentarz

Nie sądziłem, że sposób Frogster'a zadziała, lecz o dziwo działa! Mam już ustawioną optymalną rozdzielczość :)

Dzięki za pomoc!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.