x-kom hosting

Intel vs Athlon

chmielek666
utworzono
utworzono

Co sądzicie o tych dwóch firmach procesorów? wypowiadajcie się o sądzicie o nich i co uważacie za lebsze:P

rincew
komentarz
komentarz

athlon x2 jest lepszy do obróbki grafiki... Photoshop Corel itp. itd.

a intel (szczególnie nowsze generacje) jest dobry do gier

takich wątków było już wiele...

chmielek666
komentarz
komentarz

A np Athlon 5000+ 2x 2,6GHz jest lebszy od Intel Core 2 Dual 2,6GHz x 2?

mnichex
komentarz
komentarz

zależy jakie zastosowanie.

Jeśli do gier to Intel ;]

No chyba, że grafika itd. (nie gry) to bardziej AMD

chmielek666
komentarz
komentarz

Mnie by bardzej interesowały gry niż obrubka grafiki ale ja właśnie słyszałem że Athlony sa lebsze do gier niż Intele:PP

rincew
komentarz
komentarz

sam posiadam amd ale myśle że intel lepszy. jak już masz wybierać plyte i procka bierz s775 intela

chmielek666
komentarz
komentarz

Kurde już zapóźno bo juz kompa zamówiłem i mnie skitowali że AMD jest lebszy do gier. A czym np różni się AMD od Intela?

rincew
komentarz
komentarz

zależy jaki amd wziełeś ?

wracając do tego:

A np Athlon 5000+ 2x 2,6GHz jest lebszy od Intel Core 2 Dual 2,6GHz x 2?

to lepszy jest intel ale jest on o wiele droższy

Akahan
komentarz
komentarz

Za czasów Athlonów 64 to AMD było najlepsze, a Intel był za murzynami, ale teraz jest raczej na odwrót...

Walkman
komentarz
komentarz

oczywiśćie , łeb w łeb Intel lepszy do gier C2D > x2 oczywiście

To nie podlega dyskusji :P , było miliony takich tematów !

swirek
komentarz
komentarz

Ja ogolnie stawiam na Intela (ech a kiedys AMD to byla potega). Miej sie grzeja, biora mniej pradu, sa duzo wydajniejsze, fakt ze troche drozsze, ale warto dolozyc. No i maja ogromnie mozliwosci OC w porownaniu do obecnych AMD-kow.

Jesli planujesz obrobke grafiki, konwertowanie plikow i tego typu zabawy kup jakiegos quada. Jesli chcesz proca do gier to kup intelowskiego penryna e8400 / e8500

FoXx
komentarz
komentarz

ortografią to na pewno jesteś najleBBBBBszy z nas.... sorry ale te lebszy tak w oczy kole że przesada.... :/

ale co do tematu to teraz tylko INTEL...

jedynie jak cena wchodzi w grę to może AMD.. ale na procku akurat nie ma co oszczędzać wg mnie :)

ale jak już zamówiłeś to po ptokach... jak to mówią.. no chyba że jeszcze realizują zamówienie i jak masz kase to dzwoń i zmień zamówienie wydłuży się czas czekania na kompa, ale może jednak warto :)

Mag Magik
komentarz
komentarz

ogólnie AMD na jednym rdzeniu RULES, Intel praktycznie w każdym przedziale cenowym był i nadal jest za AMD.

No, ale niestety, na dwóch rdzeniach i z tego co widzę, na 4 do końca Intel będzie miał wydajniejsze procesory.

Dobrze, że chociaż ATI/AMD ostatnimi czasu sobie nieźle poczyna ;)

Mikrut
komentarz
komentarz

Lepszy jest intel gry będą Ci fajnie działać , a AMD kiedyś było dobre do wszystkiego teraz tylko do grafiki.

Gość
komentarz
komentarz

Intel jest wydajniejszy w grach, a AMD w obróbce grafiki itp.

Piotr1312
komentarz
komentarz

Co wy macie z tym, że niby AMD lepsze do obróbki grafiki? Procesory intela są teraz lepsze do wszystkiego. Nie ma czegoś takiego, że AMD lepsze do jednego, Intel do drugiego.

Gość
komentarz
komentarz
Za czasów Athlonów 64 to AMD było najlepsze, a Intel był za murzynami, ale teraz jest raczej na odwrót...

Skoro AMD jest "za murzynami" to gdzie jest Intel? Przecież nie wypuścił jeszcze natywnych 4 rdzeni i zintegrowanego kontrolera pamięci, a igp Intela to śmiech na sali.

Piotr1312
komentarz
komentarz

:P+sob, 25 paź 2008 - 18:54-->

CYTAT(Ja :P @ sob, 25 paź 2008 - 18:54)
Skoro AMD jest "za murzynami" to gdzie jest Intel? Przecież nie wypuścił jeszcze natywnych 4 rdzeni i zintegrowanego kontrolera pamięci, a igp Intela to śmiech na sali.

To niewiele znaczy, ponieważ mimo wszystko procesory intela są o wiele bardziej wydajne od AMD.

chmielek666
komentarz
komentarz

Wszyscy mówicie że intel jest wydajniejszy w grach ale właśnie wczoraj dostałem cały komp z tym Athlonem i porównałem sobie mojego Athlona 5000+ 2,6GHz x2 i kolegi Intela 2,6GHz x 2 i ja nie widze różnicy gralismy w crysisa Warhead i mój nawet lepiej chodzi tylko np na Athlonach 2x dłużej się gry instalują itp ale jeśli chodzi o gry Athlon jest bardzo fajny

Gość
komentarz
komentarz

Intej troche wydajnieszy duzo drozszy

AMD troche gorszy duzo tanszy

wydajnosc jest porownywalna z tego co wiem C2D sie mocno kreci a sam jestem uzytkownikiem AMD i na podkrecanie nie narzekam bo moj 2,5ghz (4800+) poszedl na 3ghz na boxowym chlodzeniu (bardziej podkrecac tego nie potrzebuje i dalej nawet nie probowalem) wiec o wyborze AMD czy Intel decyduje raczej cena

nitro07
komentarz
komentarz

AMD też się dobrze kręcą nawet lepiej wystarczy wybrać model black edition, a jeśli chodzi o porównanie wydajności procesorów AMD i Intela to porównujcie modele z tej samej półki cenowej, a zobaczycie, że stosunek jakości/do ceny wyjdzie na korzyść AMD

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.