x-kom hosting

system na dysku przenośnym.....

htm72
utworzono
utworzono

czy ktoś wie czy można poinstalować np linuksa na dysku przenośnym 2,5"(te takie po 300 gb co na razie widziałem tylko w gazecie do kupienia :D) albo jakiegos starszego windowsa ?

czy są jakieś problemy(niemożliwości:D)?czy takie cos działa (jak tak ktoś ma tak zrobione to prosiłbym o opis(wrażenia:D) z działania logowania-bootowania )?są jakieś inne podobne hybrydy?np może nie wiem teraz wymyśliłem system na płycie czytający się jak gra?(sorry ale internet wypacza ostatnio u mnie wszystkie newsy nawet nie rozróżniam co jest nowa technologią:D.np jesli tak to ile systemów można zainstalować najwiecej na takim dysku? :lol:

Gość
komentarz
komentarz

Ech, jeśli masz do tego dysku przenośnego złącze USB, Windowsa instalujesz na komputerze, a miejsce zainstalowania tego Winka wybierz na ten dysk przenośny(chociaż nie wiem czy to będzie się wyświetlało...). No i się będzie instalowało. Ale nie wiem czy jak podłączysz Go dom innego komputera to u niego będzie ten Windows :D

dar55
komentarz
komentarz

można wina zainstalowac nawet na penie , i traktować go jako dysk systemowy

Buldog
komentarz
komentarz

Można, ale nie będzie czytać go na innym komputerze.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.