x-kom hosting

Excel & PowerPoint pomoc!

sompek
utworzono
utworzono

Witam, chcialbym sie dowiedziec czy jest mozliwosc zrobienia czegos takiego za pomocom samego PowerPointa czy tez Excela.:

Mam PP, w którym chce zrobic prostą grę (Praca na zajecia informatyczne :P ). Wiec to ma byc taki tes czy tam quiz. I mam juz uszykowane pytania itp. i chcialbym sie dowiedziec czy jest mozliwosc aby po kliknieciu w PP na obrazek (LOSUJ) losowalo mi pytanie i 4 odpowiedzi (np. z pytan i odp. umieszczonych w Excelu) i wyswietlało je w PowerPoincie nad Przyciskiem "Losuj" . A po wskazaniu odpowiedniej odp. wyswietlalo by napis: "Dobra robota"

Czy jest taka mozliwosc czy nie bardzo i mam dac sobie z tym spokoj?

Prosze o pilne odpowiedz!

Pozdrawiam

GloomRelic
komentarz
komentarz

w powerpoint raczej tej gry nie zrobisz spróbuj czymś innym

dar55
komentarz
komentarz

excel odpada ,PP tez -> tylko Delphi

Mateusz J.
komentarz
komentarz

Da się zrobić tak:

Co robi krowa:

a)szczeka <zaznaczysz błędną odpowiedź wyskoczy napis np. Źle i powróci do tego samego pytania lub do następnego (zależy jak chcesz (ustawisz))

b)miałczy

c)mleko <odpowiesz dobrze pokazuje się np. Dobrze i przechodzi do następnego pytania

Jeśli Cię zadowala takie coś to napisz, a napiszę Ci instrukcję.

Nie napiszę od razu bo trochę musiałbym nad tym pomyśleć :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.