x-kom hosting

Ochrona rodzicielska Vista

zeloz
utworzono
utworzono

Witam,

Potrzebuje Waszej porady. Chce na Vista założyć program do kontroli rodzicielskiej i:

Beniamin jest za stary pod Vista i mi po ok2 dniach przestal działać

Motylek 2008 - irytuje mnie zamykanie przez niego przegladarki przy normalnych rzeczach, poza tym platny

Norton 360 i internet security - slabo blokuje, brak hasla na odinstalowanie

Kaspersky - najlepiej blokuje z tesotwanych przeze mnie programow, ale mozna go odinstalowac, tak jak Norton, niestety nie ma listy slow kluczy

Poszukuje ochrony rodzicielskiej pod Vista, ktora bedzie zawierala liste slow kluczy do wpisania, blokowala komunikatory i bedzie wymagane haslo przed odinstalowaniem

Gdzie szukac, czego, co mozecie polecic?

Ponadto, zastanawialem sie nad takimi rozwiazaniami:

1. Gdzie znaleźć program, ktory zablokuje odinstalowanie np. kasperskiego>> zeby odinstalowac wymagane bedzie haslo

2. Czy mozna zmodyfikowac rejestr tak, ze np kasperskiego nie bedzie mozna odinstalowac i jednoczesnie zablokowac dostep do rejestru np haslem

3. Nie wiem czy utworzenie konta goscia pod Vista i chyba wtedy nie mozna odinstalowywa ani instalowac programow, a kaspersky dziala, ale chyba nie jest to rozwiazaniem bo wiem ,ze z pozycji Goscia mozna utorzyc drugie konto administratora i wtedy usunac to pierwsze konto. Ta mozliwosc wydaje mi sie najsensowniejsza, o ile nie mozna zrobic tak jak pisze(a byc moze istnieje mozliwosc zablokowania takiej czynnosci, moze jakies zmiany w rejestrze)

4. Jakie sa inne mozliwosci?

dziekuje,

pozdrawiam.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.