x-kom hosting

Cy ta karta warta tej ceny?

Olo_PL
utworzono
utworzono

W temacie: "Polecane zestawy komputerowe" nijaki Sheo polecił mi oto taką kartę graficzną: "Gainward HD4870 512MB Golden Sample". Owa karta warta jest na obecną chwilę 839PLN. Jednak czy ona rzeczywiście jest taka wydajna czy gry takie jak Crysis, Far Cry 2 i w niedalekiej przyszłości gta IV pójdą na ful detalach? Pytam dlatego że pierwszy raz słyszę o takiej karcie. Zazwyczaj grałem na geFORCE.

Zestaw być możliwe jaki kupie to:

Procesor Intel Core 2 Duo E8400 3GHz 549zł

Płyta DFI LanParty DK P35-T2RS 365zł

Pamięć DDR2 2x2GB PC6400 800MHz OCZ Reaper CL4 260zł

Dysk Samsung 640GB 7200 16MB 238zł

Nagrywarka DVDR LG GH-20NS15 OEM Black SATA 87 zł

Zasilacz Corsair CMPSU-550VXEU 550W 275zł

olszak
komentarz
komentarz

bierz i nie zastanawiaj się, we wszystko na full nie pograsz bo to nie jest realne w przypadku crysisa, teraz jak ceny poszły w górę to nie ma co się zastanawiać tylko ją brać bo jest stosunkowo tania

choć na mojej 4870 grając na full z aax4 łapie rzadko przycinki

Lazutex
komentarz
komentarz

Bierz tą kartę jest naprawdę dobra. Sam miałem taką ale przesiadłem się na Geforce 9800 gx2 . Więc jak miałbym wybierać między tymi kartami wybrałbym Geforce 9800 gx2 ;)

olszak
komentarz
komentarz
Więc jak miałbym wybierać między tymi kartami wybrałbym Geforce 9800 gx2 wink.gif

a ty z choinki się urwałeś? on nie chcę 9800gx2, poza tym 9800gx2 jest kartą nie udaną i kompletnie nie opłacalną...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.