x-kom hosting

[Rozwiązany] Prośba o wycenę telefonu :)

Gość
utworzono
utworzono

Jako iż zamierzam sprzedać swojego K750i, poprosiłbym o wycenę ;)Więc tak:

- Telefon jest na gwarancji jeszcze 1 rok ! Kupiony w Media Markcie

- Ma wgrany najnowszy soft z W800i ;)

- Wgrany lepszy sterownik dźwięku i akustyka z tel. W880i dzięki czemu telefon gra głośno i czysto :D

- Wygląd menu całkowicie zmieniony

- Ciekawa, cieńsza czcionka, która ładniej wygląda niż oryg.

- Obudowa w raz z korpusem, nowa jeszcze nie zakładana, W800i, oryginalna.

- Nowa bateria - 4400mAh 3.6V li-polimerowa

- Słuchawki JVC (Nie pamiętam modelu, zielone, świecą w ciemności) wraz z oryginalną przejściówka na Jacka 3,5mm od W200i

- Karta pamięci 2GB Memory Stick (Sony) :D Z wieloma pełnymi, legalnymi albumami Metallici, AC/DC, Iron Maiden oraz innymi Rockowymi/Metalowymi albumami z iTunes'a :D:D:D

- Słuchawka BT Jablera (Modelu nie pamiętam)

- Wszystkie papiery, gwarancja, paragony, orginalna, ładowarka, kabel USB, fabryczna karta pamięci 64MB :haha: oraz nowy Joy :)

- Ponadto jest od pyty gier (rozd. 176x220, właściwymi dla tegoż ekranu), dużo odcinków Włatców Móch w całości, motywów, tapet i i zabawnych dźwięków.

- Dużo aplikacji takich jak Mobilne Gadu-Gadu, bluzgacz, mapy polski pomorza, mazur i śląska oraz wiele innych.

- Skórzana kabura

Aha Joy jest po czyszczeniu i nie tenie ;)

Za ile mogę go "opchnąć" ? Czy opłaca się zamieniać z kumplem za K550i @ W610i ? Potrzebuje pilną odp. ponieważ potrzebuje pilnie kaaaasssssssyyyy -_-

n31T
komentarz
komentarz

Za dużo to za niego nie weźmiesz, każdy woli raczej kupić teraz k800i lub coś z serii walkman. Na allegro z 250zł może byś za niego dostał.

Gocek
komentarz
komentarz

Oplaca sie zamienic, w K550i masz nowszy odtwarzacz Walkman 2.0 a stery sciagniesz i wgrasz, oczywiscie jesli twoj kumpel nie ma wgranych :D

Gość
komentarz
komentarz

250 to za zwykłego K750i już dawno po gwarancji, podniszczony :huh: A słyszałem że k550i cichutko gra. Jak to jest z nim ?

n31T
komentarz
komentarz

Jak ten k550i w dobrym stanie to wymień, zawsze jak będziesz chciał go sprzedać to więcej dostaniesz. Co do tego k750i, co z tego jeśli nikt ich nie kupuje ?

Gość
komentarz
komentarz
Co do tego k750i, co z tego jeśli nikt ich nie kupuje ?

Nic, tylko że mówisz że 250 PLN, to trochę mało jak na tel. na gwarancji po tuningu :huh: z masą nowych części :) Aha chce sprzedać wszystko na raz to co wyżej :) Aha tel ma też wgrany sterownik aparatu Cyber - Shot :)

Gocek
komentarz
komentarz

Nie sprzedasz go chyba w zadnym komisie z softem od w***. :mellow:

I gwarancje tez sie traci, nawt po aktualizacji softu

NoVyKomp
komentarz
komentarz

jak dla mnie mógłbyś tam wsadzić złote klawisze a i tak bym nie wziął bo telefon to już staroć - ja mam D750i na składzie i nawet nie sprzedaje bo więcej zachodu z tym niż kasy...

maks. 200-250 zł...

Gość
komentarz
komentarz

Nie chce w komisie :haha: tam te pedały wezmą za 120 PLN :haha: Sprzedaje mojej nauczycielce z polaka :P A poza tym w czym problem zflashować jak trzeba będzie do K750i ??

EDIT: Nie wiem co chcesz :huh:Po prostu włozyłem kasę w fona, kupiłem od pyty akcesoriów a wy mi proponujecie cenę zwykłego, zcioranego K750i ? Śmieszne <_<

//Błędy ort.

//Ludzie pracujący w komisie to też ludzie, proszę ich nie wyzywać.

//Mateusz

n31T
komentarz
komentarz
Nie chce w komisie :haha: tam te pedały wezmą za 120 PLN :haha:

Idąc twoim tokiem myślenia to w pewnym sensie każdy kto zarabia pieniądze jest pedałem. Przyznam rację użytkownikowi novykomp, jest to telefon stary i zazwyczaj ludzie wolą dołożyć te 100zł i kupić k800i. Co do tego tuningu, to zazwyczaj jest tak że się tylko na tym traci a nie zyskuje...

Gość
komentarz
komentarz

Tylko w komisach oszukują jak niewiem <_< Wiem że telefon teraci na wartości, ale nie chce opychać czegoś co kupiłem za 799 PLN i jeszcze włożyłem kasę i chęci. Liczyłem na coś powyżej 300 zeta -_-

Gocek
komentarz
komentarz

Sa tez ludzie ktozy wiedza ze w800i to tez stary model :angry:

Gość
komentarz
komentarz

A czy też byś sprzedał Mercedesa z 2000 roku, odpowiednio dotartym motorem, ubezpieczony, niebity, niewielki przebieg, ładny lakier, kabriolet za 5000 PLN :haha: :?:

n31T
komentarz
komentarz

Samochód a telefon to całkiem co innego. Technologia w telefonach komórkowych bardzo poszła do przodu i twój telefon po prostu jest w mojej ocenie nic nie wart, więc nie miej pretensji do świata z powodu spadku cen twojego telefonu...

Gość
komentarz
komentarz

Porównaie jest jak najbardziej ok. Samochód tak samo jak telefon traci na wartości, a techologia w samochodach też idzie do przodu <_< OK zamienie się za tego K550i i już, chociaż wiem ile sił pieniędzy i nerwów kosztowało mnie przerobienie tego fona. Dziękuje wszystkim za "pomoc" <_< Do zamknięcia albo nawet usunięcia

//wedle życzenia temat jest zaznaczony jako rozwiązany

//Bamu

Mikrut
komentarz
komentarz

200 zł za niego dostaniesz lepiej się wymień za K550i

Kamix
komentarz
komentarz

Mój kumpel sprzedał pół roku temu K750i za 260zł, bez żadnych tunignów.

A jeszcze powiem Ci, że da się sprawdzić czy telefon był flashowany i jak będą chcieli to Ci to w serwisie sprawdzą i nie uznają gwarancji.

Gość
komentarz
komentarz

Ja mam K550i bardzo cicho odtwarza mówie ci.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.