x-kom hosting

Radeon X800 GTO2 PCI-E

inventus
utworzono
utworzono

Witam. mam do was małe pytanie...

Jaki Pixel Shader i Vortex Shader ma karta graficzna Radeon X800 GTO2 (z czerwona naklejka na karcie)

olszak
komentarz
komentarz

jak dobrze pamiętam to obsługuje max wersje 2.0

inventus
komentarz
komentarz

Wilkie thx za szybką odp... a przy okazji karta graficzna PCI-E GAINWARD GEFORCE 8600GT 256MB DDR3 GOLDEN SAMPLE GLH ile ma Pixel Shader i Vortex Shader ... i jak ja oceniacie

FrogsterPL
komentarz
komentarz
ile ma Pixel Shader i Vortex Shader

Vertex, nie vortex ;)

Ma 32 SP, tzw. Unified Shadery, które, w zależności od potrzeb, działają jako Pixel lub Vertex Shadery (np. 10 działa jako VS, a 22 jako PS). Są to shadery 3.0.

Ogólnie ten Gainward jest OK, ale zależy, w jakiej cenie.

inventus
komentarz
komentarz

To jesli gra wymaga pixela 3.0 (tak jak dirt) to karta sobie poradzi ... karte oferuja mi w cenia 210 ZL.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

DiRT jest wymagającą grą, więc na rewelacje jeśli chodzi o poziom detali przy zachowaniu zadowalającej płynności wyświetlania obrazu nie licz, aczkolwiek powinno chodzić w miarę nieźle. Karta nowa czy używana?

inventus
komentarz
komentarz

Karta nowa jest za 210 zl lub mam propozycje karty PCI-E GIGABYTE GEFORCE 8600GT 256MB + NWN2 SILENTPIPE II

za 200 Zl. A jak byscie mogli moze doradzicie cos takiego stabilnego i przecietnego do 200 zl

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Gigabyte'a nie bierz. Gainward za 210 zł wydaje mi się dobrym wyborem (możesz spróbować wytargować do 200 czy nawet 190 zł, ale jak się nie uda, to możesz brać).

inventus
komentarz
komentarz

Karta nowa jest za 210 zl lub mam propozycje karty PCI-E GIGABYTE GEFORCE 8600GT 256MB + NWN2 SILENTPIPE II

za 200 Zl albo PCI-E TWINTECH GEFORCE 8600GT 256MB DDR3 128BIT za 180 zl A jak byscie mogli moze doradzicie mi jakas karte tak do 200 zl minimum te 256 mb i 128 bit

Akahan
komentarz
komentarz

Ten Twintech może być fajny, tylko jaki procek i zasilacz do tego. Teraz ciężko znaleźć ciekawe karty, cóż karty sporo podrożały.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

TwinTecha nie bierz, na allegro jest sporo taniej. No chyba, że Ci zaoferowali jakąś podkręconą wersję? (na allegro jest standardowo taktowany model).

Z Radeonów niestety najciekawszymi propozycjami są używane X1950 Pro i X1900 XT. W nowszych nie ma za bardzo czego szukać.

inventus
komentarz
komentarz

Sprzet :

Procesor : Amd Athlon 64 X2 5000

Ram : 4 GB

Zasilacz : Feel III 500W

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Tyle, że do Zotaca dochodzi koszt przesyłki, a Gainwarda można sobie podkręcić - sam producent podaje taktowania jako 625+/1800+ MHz :D Więc jak kto woli ;) Jeśli nie chce się podkręcać to owszem, Zotac będzie lepszym wyborem.

inventus
komentarz
komentarz

Wlasnie dostalem informacje ze karta z tej firmy jest za 199 zl ale lepiej dolozyc z 20 zl i kupic inna jak sadzicie ??

Lipton
komentarz
komentarz

Fakt Gainward był na tym samym poziomie co Palit Sonic +, kiedy ten model wyszedł z produkcji to właśnie ten pierwszy był polecany do kupowania :)

FrogsterPL
komentarz
komentarz
ze karta z tej firmy jest za 199 zl

Ale która? Gainward?

inventus
komentarz
komentarz

Zotaca za 199 Zl ... a moze dozucicie jakies propozycje bo do jutra do 15 00 musze dac znac jaka chce krate

Akahan
komentarz
komentarz

Nowego nic nie kupisz lepszego, natomiast jak używane...

http://www.allegro.pl/item463119274_znakom..._gwarancja.html

Walnij pod koniec aukcji odrobinę większą ofertę, żeby nikt nie przebił...

Lipton
komentarz
komentarz

Ten 8800GT dojdzie do 300zł :)

Akahan
komentarz
komentarz

Zawsze warto próbować :D

inventus
komentarz
komentarz

To chyba zostanej przy tej :D (PCI-E GAINWARD GEFORCE 8600GT 256MB DDR3 GOLDEN SAMPLE GLH)

Akahan
komentarz
komentarz

Chociaż nie lepiej poczekać i dać 250zł, na allegro dostaniesz już 3850 z DDR3 za około 250zł, a ta karta gniecie tego 8600GT.

PS. Oj sorry to za około 250zł to DDR2, jak to wszystko podrożało... To możesz brać tego 8600GT, bo w tej cenie raczej nic lepszego nie znajdziesz.

inventus
komentarz
komentarz

Nom do wielkie thx .. sluchaj przy okazi to karta poradzi sobie z gierkami takimi jak :

Crysis

Dirt

Pro Street

Asanssin Cread

Turok

ITD..

PS>Dostalem wlasnie przed chwila telefon ze karta spokojnie sobie poradzi

Akahan
komentarz
komentarz

Crysis na medium detalach, na więcej nie licz, w reszcie może uruchomisz, ale nie wiem czy będzie to w 100% płynne.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.