x-kom hosting

czy warto zmienić radeona x1950pro na mocniejszą karte?

Daro81
utworzono
utworzono

Witam, jak w tytule mam radeona x1950pro, czy warto ja wymienic na mocniejszą karte jeśli tak to jaką polecacie?

reszta kompa:

amd athlon x2 4000+(2.00@2.36)

2GB goodram 800Mhz

oczywiście karta pod PCIe

Akahan
komentarz
komentarz

Ta karta jest dosyć szybka, powiedziałbym coś koło 8600GT(tylko czy 8600GT jest szybie ;D), hmm do tego procka to coś z 9600GSO jak coś, a jaki zasilacz?

Daro81
komentarz
komentarz

zasilacz jest chieftec 400W

wiem ze karta wmiare szybka ale moze udałoby sie wyciągnąć z tego kompa coś więcej bez wymiany wszystkich podzespołów:)

Akahan
komentarz
komentarz

Jak mówię GF 9600GSO np. taki

http://www.allegro.pl/item466318217_foxkom...2bit_pci_e.html

Tylko może poszukaj taniej, bo na allegro coś podrożały, były za 299zł... Ewentualnie można wziąć wersje z 384mb, ale mniejsze taktowania pamięci i jednak więcej pamięci się przydaje...

przemorski
komentarz
komentarz

Moim zdaniem nie jest warto wymieniać tej karty, na coś co nie jest wyraźnie lepsze. Będzie to skok, ale nie az tak duzy. Szkoda kasy.

Akahan
komentarz
komentarz
Moim zdaniem nie jest warto wymieniać tej karty, na coś co nie jest wyraźnie lepsze. Będzie to skok, ale nie az tak duzy. Szkoda kasy.

1950PRO, a 9600GSO nie jest wyraźnie lepszy? Jednak dla mnie jest sporo szybszy...

Lazutex
komentarz
komentarz

Warto bo ta karta jest słaba kup sobie GeForce 9800 gx2

falcon1984
komentarz
komentarz

Ja bym na twoim miejscu brał GF 9800GT albo Radka HD4850 i procka podkręcił

Akahan
komentarz
komentarz
Ja bym na twoim miejscu brał GF 9800GT albo Radka HD4850 i procka podkręcił

Tylko pytanie czy podkręci aż tak tego procka, aby był optymalny dla 4850.

Daro81
komentarz
komentarz

procek juz jest troche podkręcony z 2,00 na 2,36, zeby mocniej to musze wymienic chlodzenie na lepsze no i nie wiem na ile mi pozwoli plyta główna bo niebyla wybierana do celu max podkrecania

Akahan
komentarz
komentarz

Dla procków AMD to 3,2GHz trzeba by było, ale dla 9800GT z 2,7-2,8GHz by starczyło sadzę...

janusz19
komentarz
komentarz

Procek dwurdzeniowy także nie powinien zwalniać przy 9600 , dla 9800gt mysle ze by tez starczyl , chociaz nie wiem bo nigdy amd nie mialem :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.