x-kom hosting

[150zł] Drukarka lub urządzenie wielofunkcyjne

Arturozo
utworzono
utworzono

Witam, zastanawiałem się nad kupnem urządzenia wielofunkcyjnego jakim jest Canon Pixma MP210, ale gdy poczytałem trochę o tym w necie, zmieniłem zdanie. Wiele osób skarży się na małą ilość wydrukowanych stron na jednym tuszu i na problem z zamiennikami. Potrzebuję niedrogiego urządzenia wielofunkcyjnego lub zwykłej drukarki atramentowej do 150zł. Cena oczywiście może być nieco wyższa, jeśli znajdzie się coś dobrego w tej cenie. Głównie chodzi mi o niskie koszty eksploatacji. Jeśli ma ktoś jakieś sprawdzone typy, byłbym wdzięczny za podsunięcie. Za pomoc oczywiście polecą plusy. Z góry bardzo dziękuję ;)

Bamu
komentarz
komentarz

HP Deskjet F4172

http://www.nokaut.pl/urzadzenia-wielofunkc...kjet-f4172.html

Odpowiednio manipulując funkcją: jakość druku, wydrukujesz sporo stron.

A co do tego że a to mały tusz, a to mało sie wydrukuje to w drukarkach lub w urządzeniach wielofunkcyjnych za niska cenę to jest normalka.

Cena jest niska dlatego na czymś producent musi zaoszczędzić, dlatego daje małe zbiorniki z tuszem

Arturozo
komentarz
komentarz

A ze zwykłych drukarek atramentowych co polecasz?

Arturozo
komentarz
komentarz

HP Deskjet F4172 wygląda obiecująco. Tanie zamienniki, niebanalny wygląd i zadowalające parametry jak na taką cenę. Oczywiście plus dla Ciebie ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.