x-kom hosting

Struktura Dysku Jest Uszkodzona i Nieczytelna

Zukol15
utworzono
utworzono

Witam ;) Piszę z prośbą o radę.Mam problem z moim napędeem DVD ;( Gdy odtwarzam na nim płyty CD wszystko jest OK,ale gdy che odtworzyc płyty DVD wyskakuje mi bład: "E: nie jest dostępny Struktura Dysku Jest Uszkodzona i Nieczytelna". Nie wiem co się mogło stac.2 dni temu miałem na nowo instalowanego Windowsa XP.Wczesniej wszystko działało.Prosze o konkretne wytlumaczenie jak mam to naprawic bo nie jestem w tych sprawach najlepszy ;) Odpiszcie na forum albo na moje gg 2439196 Z góry dzięki ;) Piszcie nawet jak będę niedostępny.;)

Mag Magik
komentarz
komentarz

sprawdź napęd na innej taśmie (jeśli to PATA)

Zukol15
komentarz
komentarz

Niestety nie pomogło. :angry: Są jakies inne sposoby?

dar55
komentarz
komentarz

jakie to DVD ? PATA ? to wejdź w menadzera urządzeń , usuń pomocniczy kanał IDE , restart

Zukol15
komentarz
komentarz

To nic nie dało.Teraz w ogole nie czyta mi płyt DVD.Pisze wsadz płyte do stacji :E. :angry: A co do tego kanału IDE to chodziło Ci o wyłączenie go? Bo ja go wyłączyłem i zresetowałem kompa.Nic nie dało.Pomocy

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.