x-kom hosting

jak nagrac ta płyte

tomekk600
utworzono
utworzono

Mam "PEWNA W PEŁNI LEGALNA" płyte nagrana jako obraz ale musze teraz przeprowadzic operacje odwrotna nagrac tan obraz na płyte jako to z czego został on zrobiony tak zeby bez potrzeby programów emulujacych można było ją odtworzyc jak to zrobic??

Danyyy
komentarz
komentarz

są dwie opcje : Możesz załadowac ten obraz płyty w Daemonie albo alcoholu i wtedy zawwartość obrazy skopiować na Dysk i wtedy nagrac programem. 2 opcja to np Jeśli masz Nero a ten obraz został zrobiony w nero i jest w formacie np ISO to wystarczy na niego 2 razy kliknąć lewym klawiszem myszki i zawartość obrazu od razu będzie przygotowana do nagrania ;D

tomekk600
komentarz
komentarz

1 opcje twoja próbowałem i zamiast skopiowac na dysk poprostu wskazałem w nero sciezke wirtualnego dvd i nie działa a jak 2 razy klikne to otwiera mi sie nero burning rom i podmenu nagraj kompilacje: obraz dvd to jest to??

Duban
komentarz
komentarz

Powinnobyć w nero coś typu "nagraj obraz na dysk". Klikasz, wskaujesz ten obraz i i wypalasz ;)

Ja u siebie w Nero 6 - Start smart mam w menu "Kupiuj i utworz kopię" te "nagraj obraz..." :)

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Jeśli to jest oryginalna płyta to może nie działać z tego powodu iż na oryginalnych płytach są robione błędy a przy nagrywaniu nagrywarka stara się je naprawić i płyty nie są w 100% zgodne. Zatem aby uruchomić taką grę trzeba wtedy zewnętrznego programu (chodzi mi o crack).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.