x-kom hosting

Program GG (HASŁO)

Gość
utworzono
utworzono

Wszystko zaczeło mi się pieprzyć z karta itd ale wszystko naprawiłem. Oczywiście zrobiłem formata zapomniałem hasła gg mojego , oczywiście 3 h juz sprawdzam hasła czy któres pasuje oczywiście ze nie ;/ :):):( . Naprawde się pytam czy jest możliwość przynajmniej odnalazienia email na ktore ma wysłac hasło mi ;/. Numery na gg są mi bardzo potrzebne ;/ . Sprawa życia lub śmierci. Pewnie myślicie że chce haknąc jakies gg czy cus ale tak nie jest . Może powiecie mi czy istnieje jakis program do odzyskiwania plików przed formatem . Bardzo Was Prosze !!.

P.S. Nie usuwajcie tego tematu ;/

n31T
komentarz
komentarz

Jeśli nie znasz maila do tego numeru to go nie odzyskasz.

Gość
komentarz
komentarz

No własnie tak myślałem :/ Ale chciałem się upewnić GG było zakładane hoho ile lat temu nie ma mowy o zapamietaniu email i na dodatek nie zmieniłem emal na terażniejszy poprostu ręce sie rozkładają ;/

Gość
komentarz
komentarz

Ale jak miałeś GG i sformatowałeś i ściągnąłeś GG i na tym już nie ma listy GG. A spróbuj tak żeby ci wysłali hasło na e-maila, ale mail musi być taki sam jak zapisałeś w rejestracji :). Inaczej Ci już nie wyślą. A program do odzyskiwania danych, nie wiem czy ci się uda odzyskać plik z numerami : http://www.instalki.pl/programy/download/o...le_Recovery.php

Gość
komentarz
komentarz

No chłopaki to nic założe od nowa dzieki za pomoc !

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.