x-kom hosting

Problem z kartą graficzną GAINWARD nvidia geforce 6600 GT

dwabeka
utworzono
utworzono

Witam mam dość uporczywy problem z kartą graficzną. Pojawia się on szczególnie w grach z MAXIS tj. SIMS czy SPORE.

Konkretnie podczas gry pojawiają się różnokolorowe trójkąty zmieniające położenie. Zazwyczaj zielone i czerwone. Zastanawia mnie czy to wina mojej karty graficznej czyli hardwarowy prblem czy też sterowników choć te mam najnowsze ze strony nvidii więc w to mi sie nie chce wierzyć. Jeżeli są jakieś wątpliwości postaram się zamieścic screena niemniej musze to zrobic z drugiego kompa:)

Z góry dziękuję!

Mag Magik
komentarz
komentarz

Chociaż na początek, to podaj temperatury podzespołów ( z programu EVEREST). I może zmień stery na inną wersję.

Myć może jest to też wina już siadających pamięci na grafice, co możesz oddać na gwarancję.

dwabeka
komentarz
komentarz
Chociaż na początek, to podaj temperatury podzespołów ( z programu EVEREST). I może zmień stery na inną wersję.

Myć może jest to też wina już siadających pamięci na grafice, co możesz oddać na gwarancję.

Temperatury wiciągnięte z programu EVEREST

- płyta główna 47C

- procek 44C

- procek graficzny 81C

- HDD 25C

FataL21
komentarz
komentarz
Temperatury wiciągnięte z programu EVEREST

- płyta główna 47C

- procek 44C

- procek graficzny 81C

- HDD 25C

81 stopni to troszkę za dużo ;) Radze przedmuchać wentylatorek :)

dwabeka
komentarz
komentarz
81 stopni to troszkę za dużo ;) Radze przedmuchać wentylatorek :)

niby do 145 stopni powinien dzialac poprawnie z tego co sie orientuje

ale tak zrobie :) i powiem jaki efekt

81 stopni to troszkę za dużo ;) Radze przedmuchać wentylatorek :)

no przeczyscilem brudasa i powiem Ci ze samo przeczyszczenie obnizylo temperature o 10 stopni

jak go odpalilem skumalem ze wiartaczek na procesorze graficznym sie nie kreci wiec bujnolem go z palca i zaczol mielić i temperatura jest okolo 42C :D

3 dzien z tym kompem walcze zeby go reaktywowac...

i mam jeszcze jeden problem ze sterami do karty dzwiekowej ale zamieszcze go w odpowiednim dziale

dzieki za trafne sugestie panowie ELO!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.