x-kom hosting

Problem z grafiką w grach

Antares
utworzono
utworzono

Witam wszystkich serdecznie.

No to zacznijmy od poczatku - kupilem laptopa - Compaq Presario C700.

sprzet fajny, dual core, 2 gb ramu, tylko grafika zintegrowana Intel 965 express - do 488 mb.

Wszystko fajnei dziala, jest vista, instaluje jakies gry - spore dla przykladu.

Super dziala, praktycznei 0 przyciny.

Instaluje Carbona i Most Wanted - i zrobilem wielkie oczy - na grafice 64 mb GF 4 MX, ktora mialem w moim starym zlomie, MW dzialal ladnie bardzo, co prawda 800x600 i med detale, ale dzialal.

Ku mojemu zdziwieniu, i Carbon, i most wanted sie tną jak glupie. MW ustawilem max grafe, max detale, nawet na srednich i low ledwo co ciagnie.

Co moze byc przyczyną tego?

Mam Directxa 10, z tego co widzialem w dxdiag w uruchom, moze to jest moj problem? sciagnalem DX 9.0C, zainstalowalem, pisalo ze wszystko jest gotowe do uzycia, wlaczylem, znow sie tnie. Zrestartowalem pc, odpalilem DXdiag, patrze, pisze ze znow mam DX10, i znow sie tnie sad.gif

przeciez ta grafika ma do 4xx mb, 2 gb ram, 2 rdzeniowy procesor, przeciez powinno dziaaaalac oO

pozdrawiam!

ibox514
komentarz
komentarz

Na dobrą sprawę to się zbytnio nie znam... Ale kumpel też miał zintegrowaną grafike , i właśnie NFS nie działały mu... Sprubój z innymi grami

Antares
komentarz
komentarz

No wlasnie, SPORE chodzi swietnie, Flatout 2 tez, z -bardzo rzadko- malymi przycinkami, no ale Most Wanted i Carbon? gry z powiedzmy sobie prawdę - malymi wymaganiami, w porownaniu do np. spora - nie ruszaja :/

przepraszam za double-post, ale w sumie potrzebuję pomocy dość szybko, a widze ze temat przestał być odwiedzany ;) może ktoś ma jeszcze jakieś rady?

n31T
komentarz
komentarz
Na dobrą sprawę to się zbytnio nie znam... Ale kumpel też miał zintegrowaną grafike , i właśnie NFS nie działały mu... Sprubój z innymi grami

Ja po zainstalowaniu na lapku najnowszych sterowników do zintegrowanego radka nie miałem żadnych problemów z nfs:c oraz nfs:mw.

DNL666
komentarz
komentarz

Masz Viste, gry są dość stare, to może spróbuj zainstalować także DirectX 9.0c, może coś to da. Np. u mnie, 3DMark06 nie chciał działać dopóki nie zainstalowałem właśnie directx 9 ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.