x-kom hosting

Wybor grafiki [fifa 09]

Gość
utworzono
utworzono

mam athlon 2000+ @ 1.84 Ghz 512 ram plyte glowna Asrock i zasilacz techmaster 350 w.Musze kpic do 200zl karte graficzna dobra zeby fifa 09 na srednich smigala.Myslalem nad radkiem x1600xt ale to trzeba licytowac i nigdy nie wiadomo ile trzeba kasy, tak samo z geforce 7600gs.Jestem nastawiony zeby kupic x1950 pro 512mb.Styknie do mojego monitora 19 cali ?? nie gram na duzych rozdzielczosciach styknie taka zeby fifa szla na srednich bez scinania.

Lipton
komentarz
komentarz

Jak kupisz 7600GS na DDR3 czy X1600XT to i tak te karty będą spowalniane przez twój procesor. Drugą rzeczą jest ten słaby zasilacz, który też trzeba by było wymienić.

Walkman
komentarz
komentarz

x1950pro TO już wyższa półka (karta wydajniejsza od 8600gt) , do niej minimum firmowe 400/350 w

a ten atlonik będzie ją sporo ograniczał postaraj się dorwać 7300 gt na ddr3 :)

Lipton
komentarz
komentarz

Nie jest to karta wydajniejsza od 8600GT.

Te karty stawia się na tym samym poziome wydajności z tym, że X1950PRO jest wydajniejszy w starszych grach, a 8600GT w nowszych.

Walkman
komentarz
komentarz

no niby tak ale w pro strecie Gridzie i Codzie 4 lepsze jest 7900/1950pro

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.