x-kom hosting

Problem z ogladaniem filmu

szymano
utworzono
utworzono

Witam.

Sciągnałem sobie film, odtwarzam go w roznych programa i pierwsze 90 sekund jest ok. Pozniej zacina sie. Ale jezeli przejade na inna minute filmu to obraz i dzwiek jest przez jakies 5-6 sekun i znowu sie zacina. I tak w kazdej czesci filmu

Czym to moze byc spowodowane? Z góry dziekuje za odp. Pozdrawiam

Psycholandia
komentarz
komentarz

Sterowniki do grafy zainstalowane? Kodeki do karty graficznej? Jeśli tak możesz przeinstalować. Podaj też temperatury podzespołów komputera, które sprawdzisz w programie Everest. Podaj jeszcze markę i moc zasilacza. :)

szymano
komentarz
komentarz

Sterowniki do grafy zainstalowane :) Kodeki jakies sa :)

Podam ale po co, jezeli inne filmy moge normalnie ogladac :)? Ten nie działa, ale wlaczam zaraz inny i dziala normalnie.

Wiec nadal moze byc to ten problem?

Z gory bardzo dziekuje za taka szybka odp!

Psycholandia
komentarz
komentarz

Więc może to być problem z samym filmem i najprawdopodobniej tak jest - zła kopia etc.

Mag Magik
komentarz
komentarz

Może po prostu z samym filmem jest problem, jak już ściągasz nielegalnie to jeszcze rozpowszechnij i zobacz czy u kumpla będzie działać normalnie xD

szymano
komentarz
komentarz

Rozumiem :( wiec zostaje mi usunac... A zapytam moze odrazu tu.

Sciagam film z Bit Comenta, i czesto w 99,9% zacina sie i nie chce isc dalej, czmemu?

dziekuje za odp

Gość
komentarz
komentarz
Może po prostu z samym filmem jest problem, jak już ściągasz nielegalnie to jeszcze rozpowszechnij i zobacz czy u kumpla będzie działać normalnie xD

U Mnie było tak samo z filmikiem 3gp u mojego brata w którejś minucie filmu błąd odtwarzania wysłałem sobie przez bluetooth i dziala normalnie ;]

GloomRelic
komentarz
komentarz

coś musi być z filmem, ja raz tak miałem pobrałem film jeszcze raz i wszystko było ok

fredwym
komentarz
komentarz

Na 100% wina filmu skoro odtwarzasz inne filmy normalnie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.