x-kom hosting

jaki dysk ?

aragon
utworzono
utworzono

witam, nie wiem jaki dysk mam kupic do mojej plyty glownej

dam wlasciwosci z programu Everest :

Pole	WartośćWłaściwości płyty głównej	ID płyty głównej	63-0901-000001-00101111-090706-K8T890$A0498000_BIOS DATE: 09/07/06 15:53:04 VER: 08.00.12Nazwa płyty głównej	Asus M2VWłaściwości magistrali FSB	Typ magistrali	AMD HammerRzeczywista częstotliwość taktowania	200 MHzEfektywna częstotliwość taktowania	200 MHzCzęstotliwość taktowania HyperTransport	[ TRIAL VERSION ]Właściwości magistrali pamięci	Typ magistrali	DDR2 SDRAMSzerokość magistrali	64-bitowy(a)DRAM:FSB Ratio	CPU/6Rzeczywista częstotliwość taktowania	333 MHz (DDR)Efektywna częstotliwość taktowania	667 MHzPrzepustowość	[ TRIAL VERSION ] MB/sekInformacje fizyczne płyty głównej	Liczba gniazd procesora	1 Socket AM2Liczba gniazd rozszerzeń	[ TRIAL VERSION ]Liczba gniazd pamięci	4 DDR2 DIMMUrządzenia zintegrowane z płytą główną	Audio, LANWspółczynnik postaci	ATXRozmiar płyty głównej	210 mm x 300 mmMikroukład płyty głównej	K8T890Dodatkowe własności	[ TRIAL VERSION ]Producent płyty głównej	Nazwa firmy	ASUSTeK Computer Inc.Informacje o produkcie	http://www.asus.com/products.aspx?l1=3Uaktualnienie BIOS'u	http://support.asus.com/download/download.aspx?SLanguage=en-us

Taka mam pyte glowana i chcialbym do niej dokupic 4GB Ramu ( jakis najtanszy i dobry) i dysk 500 GB ( do 200- 230 zł)

enter
komentarz
komentarz

Twoja płyta ma złącza SATA, więc możesz praktycznie każdy nowy dysk podłączyć, nie mówiąc już o starych. A jaki dysk? Nowa seria 7200.11 od Seagate całkiem fajnie się sprawuje, TU masz 500GB za 220zł. Ewentualnie Maxtor DiamondMax 22 500 GB, ale to praktycznie ten sam dysk.

aragon
komentarz
komentarz

dzieki enter !

a pamiec ram ? nie bede zkladal kolejnego tematu wiec tu sie zapytam

jasiek23
komentarz
komentarz

Polecam Seagate 500 GB, SATA II, 32 MB cache

aragon
komentarz
komentarz

a sata II pasuje do mojej plyty glownej ?

enter
komentarz
komentarz

SATA II jest kompatybilne w dół - tak.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.