x-kom hosting

siada grafa?

pk1991
utworzono
utworzono

a więc tak , jakiś rok temu zaczał gasnąć monitor jak grałem w nie które gry (nawet te które kiedys normalnie chodziły)ekran robił sie czarny i zapalało sie pomarańczowe światełko , znajomy przyszedł i zobaczył że chłodzenie na procku , jest źle przykręcone , przykręcił i przez jakiś miesiąc było dobrze , a teraz znowu to samo , ale chłodzenie ani drgnie, napięcia na zasilaczu w porządku , stery najnowsze.

RADEON x1600 series 256mb

Intel Celeron D 3.33ghz

1gb ram

Zasilacz Tracer 4life 230V Model: 4life/400

kryptos
komentarz
komentarz

Zasilacz od razu do wymiany.

Może spróbuj ustawić inną rozdzielczość i/lub odświeżanie w grach.

pk1991
komentarz
komentarz

ale wczesniej przecież na tym zasilaczu działało ''ok'' a jak wymienie zasilacz i dalej tak bedzie??

M1H4U
komentarz
komentarz

Miałeś to kiedyś poza grą?

Mag Magik
komentarz
komentarz

najlepiej gdybyś pożyczył od kogoś zasilacz i sprawdził. A to, że kiedyś działał, a dzisiaj już nie, to nic dziwnego, przecież nic nie jest wieczne, a szczególnie jakieś pseudo zasilacze pokroju Tracer'a

pk1991
komentarz
komentarz

to sie dzieje tylko w grach , ale wczesniej mi też sie to robiło i jak zrobiłem z tym chłodzeniem to było ok, a w tedy z zasilaczem nic nie robiłem :/

Tomiak
komentarz
komentarz

a co ma zle przymocowanie chłodzenie do gasnącego monitora :huh:

moze zobacz jaka masz temperaturę

ale jednak stawiam na zasilacz

pk1991
komentarz
komentarz
a co ma zle przymocowanie chłodzenie do gasnącego monitora :huh:

moze zobacz jaka masz temperaturę

ale jednak stawiam na zasilacz

skoro to pomogło to coś ma , ale też miałem tak ustawione że jak była temperature X to sie automatycznie wyłącza , i on zmieniła na wieksza temp. i sie nie wyłaczalo a po reinstalce znowu to samo , gdzie sie ustawia max. temperature w jakiej ma pracowąc procek

ibox514
komentarz
komentarz

Miałem identyczny problem , różnica polega na tym , że u mnie siadł MONITOR. Po jakimś czasie wygasał , tak jakby sie przegrzewał...

Tomiak
komentarz
komentarz

w biosie

Podaj jeszcze jakie masz temperatury w idle i stress CPU i GPU

pk1991
komentarz
komentarz
w biosie

Podaj jeszcze jakie masz temperatury w idle i stress CPU i GPU

a jak to sprawdzić ??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.