x-kom hosting

jaka grafika do płyty głównej gigabyte GA-MA69G-S3H ?

bolek1pl
utworzono
utworzono

witam!!!Jak w temacie.Mam jeszcze pytanko odnośnie samej płyty głównej,czy ta płyta na zintegrowanej karcie graficznej uciągnie mi gry typu PES 2009,Fifa 2009,call of duty 4.

Musze sie przyznac ze kompletnie sie na tym nie znam a w sklepach oferuja karty graficzne z najwyzszej polki cenowej.

Procesor mam AMD,RAM kingston 2 GB.

Z góry wielkie dzieki!!!

pozdro for all!!!

nitro07
komentarz
komentarz

na karcie zintegrowanej gry będą działać na minimalnych ustawieniach i w niskiej rozdzielczości, jeśli chcesz się cieszyć większą ilością detali i grać w wyższej rodzielczości warto pomysleć o zakupie zew, karty graficznej

podaj ile chcesz przeznaczyć na kartę i ilu calowy masz monitor

bolek1pl
komentarz
komentarz

monitor 17cali,no mysle ze tak 250 zł na karte graficzną.

Lipton
komentarz
komentarz

Za takie pieniądze warto wziąć Radeona HD4670, lub dołożyć do 9600GSO 784mb.

Jaki masz procesor i zasilacz ?

nitro07
komentarz
komentarz

w tej cenie dobrym wyborem będzie Link

Akahan
komentarz
komentarz

Za tę cenę to można mieć kilka razy lepszego Radka 3850, albo 9600GSO Sonica z 768MB pamięci, chyba śmieszny jesteś, polecać takie coś...

PS. Jak wszyscy podaj zasilacz...

robertos08
komentarz
komentarz
Za tę cenę to można mieć kilka razy lepszego Radka 3850, albo 9600GSO Sonica z 768MB pamięci

?

http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/...pelny,id,60781/

Za te cene?? Asus 279..

  • 3 tygodnie później...
bolek1pl
komentarz
komentarz

procesor Athlon X2 4450e 2,3GHz,a zasilacz 400 W ATX ale jakiej firmy to nie wiem

witam!!!

Mam problem z grą Cmanager 2008,wyswietla sie info:błąd inicjalizacji direct3D,sprawdz czy masz posiadasz karte kompatybilna z direct 3D.

zrobilem test dx diagiem i funkcje direcx sa niedostepne jak to uruchomic??

czy moze problem tkwi w tym ze grafika jest tylko zintegrowana na plycie glownej a przez to ma słaba jakosc

z gory dzieki za info!!!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.