x-kom hosting

Core 2 duo

bmw330i
utworzono
utworzono

witam mam procka pentium d coś tam przymierzam sie do zakupu e8500 czy jest możliwa taka zamiana wspomne ze komputer ma ok 2 lat

kajzer
komentarz
komentarz

podaj pełną konfigurację sprzętu.

Mattix95
komentarz
komentarz

Tak ;) jest taka możliwość . C2D jak już pewnie wiesz są robione w nowszej technologi , nie grzeją się aż tak , 2 rdzenie :D ... . Wiele można by wymieniać ... .

Podaj konfigurację komputera ( karta graficzna , ram , płyta główna , zasilacz ) . Jest to potrzebne ponieważ karta graficzna może spowalniać procesor , zasilacz może nie dawać odpowiedniej ,,dawki'' energii itp .

kajzer szybszy ;)

Gość
komentarz
komentarz

I czy twoja płyta obsługuje wielordzeniowe procesory?

bmw330i
komentarz
komentarz

tak procek jest dwurdzeniowy jakiś tam pentium d 925

ramu jest 1GB, karta to ASUS GF7300GS 256DDR

glownie rozchodzi mi sie o to czy komp bedzie działal bo chce unowocześnić kompa mieszcząc sie w ok 1000 zł jak bedzie trzeba to płyta glowna poleci do kosza za nową

dziś albo jutro wciągam wlaśnie E8500 bo duzo dobrego o nim słyszałem ;)

możecie w sumie polecić jakąś płyte pod ten procek

pozdro ;)

fball
komentarz
komentarz

a ile na tą płyte masz?Jak niezadużo to dfi blod iron

bmw330i
komentarz
komentarz

tak około 3 stówki można sie szarpnąc na płytke :)

Mag Magik
komentarz
komentarz

Podaj model obecnej płyty głównej.

Konioklonio
komentarz
komentarz

No to jakaś dobra płytka na P35 np. MSI P35 neo2, albo te DFI- świetna overclockerska płytka z cyfrowa sekcja zasilania <sweet>.

Jak byś chciał go unowocześnić to grafa tez do wymiany, i dołóż ramu. Podaj jeszcze taktowanie ramu to zobaczymy co sie da zrobić.

bmw330i
komentarz
komentarz

do tej plytki raczej nie bede już ramu dokładał, wiadomo grafa też pójdzie ;)

Gość
komentarz
komentarz
DFI- świetna overclockerska płytka z cyfrowa sekcja zasilania <sweet>.

Cena dfi z cyfrowym zasilaniem zaczynają się od 500zł

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.