x-kom hosting

Obraz nie przechodzi plynnie

grzegorz-grg
utworzono
utworzono

Witam mam problem po reinstalacji windowsa i wgraniu sterowników obraz na monitorze nie przechodzi plynnie tylko sie na siebie naklada np. podczas przewijania witryny internetowj

we wlasciwosciach karty graficznej pisze ze producent , typ i lokalizacja sa nieznane

Dane sterownika to samo a instalowalem go

Czy to moze jest czestotliwosc odswiezania ekranu sam niewiem prosze o pomoc

enter
komentarz
komentarz

Ewidentnie wina sterownika grafy. Skąd brałeś sterowniki? Najnowsze zainstalowałeś?

falcon1984
komentarz
komentarz

Sterowniki z płytki instalowałeś czy z neta ?

grzegorz-grg
komentarz
komentarz

To komputer znajomego u ktorego jakis fachowiec robil komputer i pozabieral mu oryginalne plyty ze sterownikmi a dal mu jakies nagrywane

Kiedys juz robilem mu kompa i niewiem ale wydaje mi sie ze mial sterowniki do invidi a teraz ma do ati niestety nie jestem pewien jaka ma karte czy PC wizard to sprawdzi a moze znacie jakis program do tego Dziekuje za pomoc

enter
komentarz
komentarz

Everest prawdę Ci powie! ;) Sterowniki instaluj zawsze ze strony producenta, te z płytek zwykle są przeterminowane.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.