x-kom hosting

Program do dzielenia plików avi (freeware)

teresse
utworzono
utworzono

Zanim ktoś mnie odeśle do wyszukiwarki proszę o przeczytanie... ;)

Otóż od kilku dni poszukuję darmowego programu do dzielenia plików avi...

Większość programów to shareware i to jeszcze zrobione w ten sposób, ze jako "trial" mają np. limit, ze dzielą tylko na 3 części albo inne podobne blokady...

Programy darmowe to taki żaaaaaaaaal, że chce mi się już szczekać...albo po dzieleniu pliki są uszkodzone, albo nie można ustawić konkretnej ilości części...albo spyware...

dotychczas korzystałam z 7dniowej wersji Avisplittera, który jako jedyny znaleziony przeze mnie działał w pełni jako "trial"

Ktoś polecał Virtualdub- mam ten program- niestety nie umiem na nim podzielić plików- :angry:

Na większości forum są tylko odnośniki, które nie działają, albo dają linki do sharewarów, które nie działają w pełni jako trialki- o czym już pisałam...albo mądrale odsyłają do google...

Im fed up....lol

Proszę o pomoc... :unsure:

Sonido
komentarz
komentarz

Pliki można również dzielić za pomocą WinRAR'a. Pakujesz, a później w głównym oknie wyboru rodzaju "spakowania" i nazwy wybierasz rozmiar plików na jakie ma Ci je spakować.

teresse
komentarz
komentarz

Jak sobie w końcu poradziłam: nauczyłam się obsługiwać Virtualduba...i wszystkim radzę to samo...

bo jak sobie wpiszecie w google avi split to nie myślcie że znajdziecie coś wartościowego... <_<

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.