x-kom hosting

PROBLEM: Grafika nie wykrywana

KJS
utworzono
utworzono

Witam, mam problem z dość antycznym sprzętem, aczkolwiek żal mi go wyrzucać:

AMD Duron 833mHz/GE Force 2 32Mb TV-OUT/

Kupiłem ten sprzęt dziś. Podłączyłem i wszystko działało jak należy.

Chciałem jednak dodać drugi HDD- zacząłem grzebać w całym sprzęcie celem podpięcia dysku.

Po ponownym włączeniu komputera - dysk twardy zaskakuje (bo skrobie:), cd rom aktywny, klawiatura widać że aktywna... ale monitor nie - nie odbiera sygnału od karty. sprawdzałem na 2 monitorach, efekt ten sam. Karte wyciagalem i wpinalem kilkanascie razy - dalej nic..

czy moge miec pewnosc ze problem jest grafika, a nie inny podzespol ?

kryptos
komentarz
komentarz

Sprawdź, czy płyta główna czasem się nie wygięła, nie wykrzywiła - w takim przypadku czasem wydaje się, że startuje, ale nic dalej z tego nie wynika, słychać tylko pracę podzespołów, a na ekranie nic nie widać.

rincew
komentarz
komentarz

miałem taki sam problem

a co się okazało to była kość ramu nie do końca wpięta i robiła spięcie. spróbuj wyłożyć i włożyć

pewnie niechcący ja odczepiłeś

KJS
komentarz
komentarz

Sprawdziłem RAM - faktycznie był wypięty :P

ułożyłem kość ram prawidłowo i dalej to nie zaskakuje obraz :/

plyta glowna wyglada ok - sprawdzilem rowniez

... no nic, jutro bede mial inna grafikę to zobaczę czy to wina grafiki, gorzej jesli faktycznie poszla plyta glowna :/

kryptos
komentarz
komentarz

Z wyglądu może być ok, a w rzeczywistości może być wygięta.

Poluzuj śrubki mocujące płytę główną do obudowy, poruszaj nią trochę i wtedy spróbuj uruchomić.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.