x-kom hosting

Crysis i mój procek

Thief27
utworzono
utworzono

Mam procesor Q6600.Skoro Crysis obsługuje 2 rdzenie to jakim cudem gra chodzi mi na maksa na DX10.Gra chodzi mi bardzo płynnie. Mój komp:

8gb ram

Geforce EN8800GT

Lewy12
komentarz
komentarz

Bo używa ci 2 rdzenie z 4 a pozatym jak widze to masz dobrego kompa.

Mbroziak
komentarz
komentarz
8gb ram

....

Po co ci tyle RAM-u? Zapewne dla szpanu :P

Skoro Crysis obsługuje 2 rdzenie to jakim cudem gra chodzi mi na maksa na DX10.

Czym więcej rdzeni to chyba lepiej nie?? Ale to prawda. Twoje dwa rdzenie w tym czasie odpoczywają :P

kozman
komentarz
komentarz

Tylko pytanie w jakiej rozdzielczości?

fball
komentarz
komentarz

a ja mam takie pytanie czy jeżeli mam malutki monitor 15" to czy jak kupie radeona sapphire 3850 zalman 512mb ddr3 650/1600 to czy crysis będzie mi płynie chodzić na rozdziałce 800X600 z prockiem c2d e4500 2.2ghz i ram 2gb 800mhz

Mbroziak
komentarz
komentarz
a ja mam takie pytanie czy jeżeli mam malutki monitor 15" to czy jak kupie radeona sapphire 3850 zalman 512mb ddr3 650/1600 to czy crysis będzie mi płynie chodzić na rozdziałce 800X600 z prockiem c2d e4500 2.2ghz i ram 2gb 800mhz

:P Będzie ci płynnie chodzić na 1024x768 i nie tylko. Też mam monitor 15' i mi Crysis ze starą kartą graficzną (Gf 7300 GS) i z CPU z sygnaturki chodził co prawda na najniższych ale za to bardzo płynnie. Nie wiem ile FPS ale nie ciął się nawet przy większych wybuchach.

fball
komentarz
komentarz

na serio? czyli spokojnie niemusze więcej wydawać na lepszą karte aby se pograć w tą gre?

Lewy12
komentarz
komentarz

Spokojnie sobie pograsz na sprzęcie co masz.

Gość
komentarz
komentarz

Spokojnie ci pójdzie i będzie płynnie chodził ;)

zibi1993pl
komentarz
komentarz

loozem

ale na przyszlosc poczytaj troche o grze i o karcie graficznej

bo 8800 do full chodzenia wystarcza od 2,7 a na dobrej jakosci od 2.3

Gość
komentarz
komentarz

C2Q ma mniejsze taktowanie na rdzeniach ale jak dana gra potrzebuje troche MHZ to korzysta przeciez z 3ciego rdzenia a 4ty sobie odpoczywa - czy to tak nie jest??

dlatego ja osobiscie nie kupie 2-3 rdzniowego proca tylko 4ro bo sam posiadam Athlon'a x2 4800+ 2,5ghz i pocisne go do 3,0ghz

expower
komentarz
komentarz

A czy na moim kompie pójdzie mi crysis?:

Proc: AMD athlon 2600+ XP

Karta: Radek 9600 PRO

I 1,5 GB ramu?

Gość
komentarz
komentarz

Raczej zainstalować zainstalujesz , lecz wątpie żeby ci śmigneło ze względu na stara karte no i takze procesor.

expower
komentarz
komentarz

śmigać to na pewno nie, ale będzie działać?

Gość
komentarz
komentarz

Wiesz co raczej ci nawet gierka się nie uruchomi ten Radeon 9600 Pro jest stara kartą bez nowszych "tecchnologi". Wątpie że sie uruchomi

expower
komentarz
komentarz

Ok! Ale jestem pokręcony więc i tak sobie kupię. Jeżeli nie zadziała to zadziała na notebooku, bo zamierzam kupić na święta :D.

Piotr1312
komentarz
komentarz

Na pewno nie zadziała ze względu na kartę graficzną. W starym kompie miałem ten sam procesor i o wiele lepszą kartę graficzną GeForce 7600GS i ledwo działała na minimalnych, czasem zdarzały się przycięcia.

james312
komentarz
komentarz

sranie w banie

ja na athlonie 1,8+

768mb ramu

i 7300gt albo 6600 ( nie pamietam czy wtedy gralem jeszcze na 6600 czy juz na 7300)

gierka na najnizszych chodzila plynnie , 0 przyciec

//Ludzka rzecz się wykakalić, ale żeby od razu na forum się chwalić? I to jeszcze do baniaka? :rotfl:

//Uważaj co mówisz.

//Pikuslav

fball
komentarz
komentarz

a na 9600gt galaxy 650/1800 512mb 256bit bedzei działać płynnie z 2gb ramu i z tym prockiem c2d e4500 (2.2ghz) na rozdzielczości 800x600?Moze jeszcze dokupić do tych 2 gb 1gb ramu?Odp. bo bardzo chciałbym zagrać w tą gierke bez żadnych przycięc i z wmiare dobrą grafiką.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.