x-kom hosting

Wybór telefony N73 ME, E51, czy LG KU990

bikiniarz
utworzono
utworzono

witam,

pytanie jak w temacie, zastanawiam się nad zmianą telefonu, interesują mnie Nokia N73, E51 lub LG Ku990. Który z telefonów, byście polecili, a który stanowczo odradzacie? Ma ktoś rozeznanie jak sprawują się telefony Toshiby?

Artur
komentarz
komentarz

z tych co napisałeś to N73 :]

polecam jeszcze k800/810i :)

Duban
komentarz
komentarz

Ila kasy ?

Może coś lepszego wygrzebiemy ;)

N73 niektórym się muli, niektórym nie. E51 bardzo fajny, szybki telefonik. O LG nic nie wiem.

Gość
komentarz
komentarz

E51 - fajny telefonik, polecam. Szybciutki z Symbianem.

bikiniarz
komentarz
komentarz

planuje wziąć tel w abonamencie i akurat te telefony są w cenie do 100 zł a LG chyba nawet za 1zł

szukam dobrego telefonu z systemem operacyjnym (LG nie ma z tego co wiem, ale ''kusi'' dotykowym ekranem i aparat 5 MP), szybkim internetem, dobrym aparatem, ma również służyć jako telefon muzyczny, nie chce też kupić jakiejś przestarzałej technologii ;/

i oczywiście najważniejsze - musi to być wytrzymały telefon, żeby jeden upadek nie zakończył się jego ''śmiercią''

zeniTh
komentarz
komentarz

mój kolega posiada tego LG'ka

powiem jedno, normalny telefon jak reszta innych, wybija się tylko tym, że ma dobry aparat a tak to nic rewelacyjnego a poza tym masakrycznie go muuuuli...

ja bym brał n73

ja pewnie też za niedługo będę brał telefon na abo. z playa i chyba też na jakąś nokię się zdecyduje ...

komputerowiec?
komentarz
komentarz

Z tych trzech to nie wiem bardzo and czym sie zastanawiasz,e51 bardzo elegancki wielofunkcyjny telefon wedlug mnie zaje... sam niedlugo biore go w abonament

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.