x-kom hosting

HP Pavilion dv 9000[Problem z DVD rom]

zakoTheDon
utworzono
utworzono

Witam a wiec mam problem z dvd rom w swoim laptopie.Wczoraj wlozylem plytke z filmami dvd odczytal ja bezproblemu[jak zawsze] ale po jej wiciagnieciu nieczyta juz nic ani cd ani dvd po wlozeniu plytki naped zachowuje sie dziwnie "nierozkreca sie " znaczy nie przyspiesza tak jak zawsze tylko tak jak by zaczol czytac przy czym cicho "tyka"?trwa to moze z 30-40 sekund i przestaje pokazujac informacje "Wloz plyte" lub nipokazujac nic.W biosie jest ok pod Win tez niby wszystko ok.I tu prosba do was co z tym fantem zrobic?czy to silniczek napedzajacy czy poprostu laser?

  • 4 tygodnie później...

xmarkus
komentarz
komentarz

dvd padło

jestem w stanie ci pomóc

daj znac czy sobie z tym poradziłeś

zakoTheDon
komentarz
komentarz

witam sorki ze dopiero teraz odpisuje ale dzis wrocilem z Polski mam gwarancje na niego jeszcze i raczej go oddam niech robia za free. A co miales na mysli piszac ze mozesz mi pomoc? w jaki sposob bo moze pomoze i niebede mosial go oddawac na 1-2 tyg

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.