x-kom hosting

system na dysku podpietym do controlera sata na pci

slivka
utworzono
utworzono

Witam,

nie wiem czy to dobry dzial... ale chyba juz nic nie wiem:(

posiadam dosc starego kompa. nie majacego na plycie zlacza sata a chcialem wlozyc dysk samsung (sata) do tego komputera.

zaznaczam ze bedzie to jedyny dysk i chce zainstalowac na nim jakiegokolwiek windowsa. 98, 2000, xp dosłownie cokolwiek

ów adapter to SILICON IMAGE 3512

moje pytanie brzmi: czy jest wogole mozliwosc aby to jakos dzialalo?

prosze o jakaqkolwiek pomoc

pozdrawiam

S

olej3232
komentarz
komentarz

Wydaje mi się że to zależy od kompa! Jeżeli masz jakiś kontroler sata na PCI to sprawdź. Jeśli BIOS wykryje Ci to jako dysk to nie będzie problemów!

slivka
komentarz
komentarz
Wydaje mi się że to zależy od kompa! Jeżeli masz jakiś kontroler sata na PCI to sprawdź. Jeśli BIOS wykryje Ci to jako dysk to nie będzie problemów!

niestety bios komputera nie widzi tego dysku.

ale ten kontroler ma swoj bios i tam go widzi :|

olej3232
komentarz
komentarz

a jak wciśniesz F8 lub F2 podczas ładowania BIOS-u wyskakuje okienko z napędami? Jeśli tak to sprawdź czy jest tam Twój dysk!

slivka
komentarz
komentarz
a jak wciśniesz F8 lub F2 podczas ładowania BIOS-u wyskakuje okienko z napędami? Jeśli tak to sprawdź czy jest tam Twój dysk!

niestety nie ma go :(

olej3232
komentarz
komentarz

Czyli nie zainstalujesz! A nawet jeśli byś dał rade to nie uruchomisz, przynajmniej mi się tak wydaje!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.