x-kom hosting

Źle włożona płyta-co zrobić?

sniezynka7
utworzono
utworzono

Wiem,że trzeba być zdolnym ale niestety zdarzyło się.. Nie docisnęłam płyty do końca, zamknęłam stację dysków no i płytka została w środku.. Stacja się wysuwa ale płyty nie widac.. :(

Jak sie uporać z tym problemem? Dam radę sama w domu czy zostaje mi tylko serwis??

Bardzo proszę o pomoc..

tofik177
komentarz
komentarz

mozesz sama rozkrecic cdrom/dvd tylko jak jest tam gdizes naklejka z gwarancja to stracisz gwarancje zrywajac ja.. jak naklejka zostanie nienaruszona to trzeba delikatnie i umiejetnie rozkrecic 4 sróbki potem zdjac metalowa obudowe i wyciagnac płyte ;]

sniezynka7
komentarz
komentarz

Dziękuję.. Zobaczę jutro czy dam radę sama a jak nie to wybiorę się do jakiegoś serwisu.. Zastanawia mnie tylko gdzie ta płyta sie podziała bo zupełnie jej nie widać, nie słychać też żeby się ruszała przy ruszaniu komputerem..

tofik177
komentarz
komentarz

no troche to dziwne ze sie tam zaklinowała bo tam w sumie jest bardzo mało miejsca , dziwne tez ze zabezpieczenie napedu nie zadziałąło tna ogół gdy płyta jakos sie zatnie to tacka jest auomatycznei zwracana by zapobiec takiemu zdarzeniu ;]

bush
komentarz
komentarz

rozkrec naped, napewno ci sie uda to tylko 4 srubki.

shifu_92
komentarz
komentarz

Możesz też wziąć igłę, lub kawałek druta i włożyć w taką małą dziurkę i napędzie, gdy drut dojdzie do końca napęd powinien się otworzyć, później wyciągasz płytkę i próbujesz czy działa. To chyba łatwiejszy sposób niż rozkręcanie.

kajzer
komentarz
komentarz

ale przecież Koleżanka napisała, że stacja się wysuwa, tylko płytka zostaje w środku, więc tą metodą nic nie zdziała. pozostaje rozkręcenie napędu na własną rękę, albo serwis.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.