x-kom hosting

DVD za 100 zł

Mattix95
utworzono
utworzono

Witam !

Mam pytanie odnośnie DVD firmy Hyundai dv2x709du . Mam sklep Avans naprzeciwko mojego domu a tam te DVD za 99 zł .

Moi rodzice potrzebują przedewszystkim małego Dvd które nie musi mieć HD . Oni chcą tylko oglądać filmy zgrane z kompa i najwyżej jak kupią :P . Te Dvd przedewszyskim jest małe , nie mało formatów odtwarza ( jak dla nich ) ( im to wystarczy ) , nieźle wygląda , kabel HDMI ma ale przejściówkę będzie trzeba kupić bo telewizora z HD nie mają :P .

Możecie coś powiedzieć o nim ? ;)

Jeśli te jest całkowicie do **** to proszę o wskazanie innego które jest mniej więcej takiej konfiguracji :

1. Małe

2. Odtwarza filmy w formacie DivX bądź Xvid , DVD , avi .

3. Żeby było odpowiednie dla rodziców :D wiecie o co chodzi :P Mało skomplikowane w obsłudze :D ale wszystkiego można się nauczyć więc to nie jest akurat takie ważne .

Przedewszystkim proszę o skomentowanie Tego DVD pod względem , jakość/cena , formaty odtwarzania , dźwięk itp.

Weacky
komentarz
komentarz

dorzuć troszkę i bierz Samsung DVD-P181

Psycholandia
komentarz
komentarz

http://www.ceneo.pl/1642048

- mały, w przystępnej cenie, odtwarzacz DVD/DivX, fajny wygląd,wygląd, polskie napisy.

Mattix95
komentarz
komentarz

Dobra chyba biorę Te co wybrałem ;) Pozdrawiam .... Dzięki za odp .

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.