x-kom hosting

Jakia mam karte grafiki?

PrzemekRGW
utworzono
utworzono

Witam.

Wczoraj robilem format dysku i zapomnialem sprawdzic jaka mam karte grafiki. Mialem GF9600gt ale jest w naprawie i dali mi zastepcza. NIe mam pojecia jaka. Chce zainastalowac sterowniki tylko nie wiem jakie bo nie wiem jaka mam karte grafiki. Wie moze ktos jak to sprawdzic????? Z gory Thx

Krzysiek6
komentarz
komentarz

Ściągnij EVEREST Home Edition > klik < i zobacz ;)

HaXCybuch
komentarz
komentarz

Otwórz obudowę , odkręć - wykmij kartę i na niej musi gdzies pisac jaki model.

Markus123
komentarz
komentarz

Albo GPU-Z, raczej dokładniejszy (bo aktualizowany) do Everesta.

Krzysiek6
komentarz
komentarz

No to albo GPU-Z albo Everest, ale nie rozkręcaj obudowy, pewnie tam tej informacji nie będzie, a stracisz czas, zobacz którymś z tych dwóch programów.

PrzemekRGW
komentarz
komentarz
No to albo GPU-Z albo Everest, ale nie rozkręcaj obudowy, pewnie tam tej informacji nie będzie, a stracisz czas, zobacz którymś z tych dwóch programów.

Na pewno nie znajde tam tej info :D Normalnie zobaczyl w menager urzadzen. Ale wlasnie nic tam nie ma :/ A programy juz sciagam. Zobaczymy czy cos tego bedzie :P

Jak mam sprawdzic przy pomocy EVEREST ??? Nigdy tego nie uzywalem. I przy okazji jak za pomoca GPU-Z :unsure: :unsure: :unsure:

Akahan
komentarz
komentarz

Normalnie w Everescie otwierasz go kilkasz komputer --> podsumowanie i tam masz wszystkie części...

PrzemekRGW
komentarz
komentarz

Wszystko jest ale nie ma karty graficznej :(

Lipton
komentarz
komentarz

Otwórz obudowę i zrób zdjęcie :)

Krzysiek6
komentarz
komentarz

Musi być, weź zobacz jeszcze w zakładce Ekran.

Chociaż dziwne jest to, że w menagerze jej nie widać, może nie docisnełeś jej ?

ciolcik
komentarz
komentarz

Ja mam podobny problem, z tym, że żaden program (everest, aida32, dxdiag, SIW) nie jest w stanie pokazać mi, jaką mam kartę. W dxdiag wszystkie dane są w postaci: "n/d", a w pozostałych nic się nie pokazuje. Nie wiem, co teraz z tym zrobić - była nawet odkręcana obudowa, ale niestety nie mam pojęcia, jak taka karta może wyglądać. :P Pomóżcie... Tak bym sobie chciała pograć w NFS, a nie mogę ;(...

PrzemekRGW
komentarz
komentarz

Wszystko bylo dobrze przed formatem. Bylo ja widac w menagerze. A po przeinstalowani nie widac jej :/ Zaraz zrobie zdjecie :P

ciolcik
komentarz
komentarz

A to możliwe, że nie ma karty graficznej? :co:

Krzysiek6
komentarz
komentarz

Raczej komputer by Ci się nie włączył. Mistrzu, zrób tą fotkę.

Lipton
komentarz
komentarz

Jeżeli w żadnym programie nie wyświetla się karta graficzna to znaczy, że nie ma sterowników, jedynym sposobem jest zainstalowanie sterowników Forceware lub Catalysta, albo zrobienia zdjęcia karty.

PrzemekRGW
komentarz
komentarz
Jeżeli w żadnym programie nie wyświetla się karta graficzna to znaczy, że nie ma sterowników, jedynym sposobem jest zainstalowanie sterowników Forceware lub Catalysta, albo zrobienia zdjęcia karty.

JESTES WIELKI!!!!! Zainstalowalem Catalyst i juz jest wszystko w porzadku :D Jak mam ci sie zrewanzowac??? Karta jaka to ATI Radeon HD 2400 Series.

Lipton
komentarz
komentarz

Wielki może nie, Mam 180cm :lol:

Nie musisz się rewanżować, jestem od bezinteresownego pomagania.

ciolcik
komentarz
komentarz

A co, jeśli nie działa ani catalyst, ani forceware? Co to oznacza?

Lipton
komentarz
komentarz

hmm...

To dziwne, bo praktycznie tylko ATI i Nvidia panuje na rynku kart graficznych. Chyba że masz kompa sprzed kilku lat wtedy na pewno te sterowniki nie zadziałają. Radzę Ci zrobić zdjęcie karty :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.