x-kom hosting

jaki maxymalny procesor do tej plyty gigabyte ga-m55s-s3

endinh
utworzono
utworzono

witam chcialem spytac jaki maksymalny procesor do tej plyty moge podlaczyc gigabyte ga-m55s-s3 chodzi mi o modele athlon x2 64 am2 6000+ pojdzie czy 5000+ prosilbym o odpowiedz

Krzysiek6
komentarz
komentarz

-> KLIK <- Zobacz jakie modele obsługuje ta płyta ;)

endinh
komentarz
komentarz

a gdzie to moge sprawdzic bo patrzylem na necie pisze tylko jakie rodzaje (x2 itp

a nie do jakiej wielkosci

Krzysiek6
komentarz
komentarz

Płyta obsługuję np. Athlon 64 X2, możesz kupić jaki chcesz byle był na Socket AM2.

endinh
komentarz
komentarz

czyli nawet 6400 pojdzie tak?:)

Krzysiek6
komentarz
komentarz

Takie coś ? > kilk < Myślę, że tak, poczekaj jeszcze na inne odpowiedzi, nigdy nie mam tej pewności ;p

endinh
komentarz
komentarz

wielkie dzieki

mnichex
komentarz
komentarz

Z tego co wiem to ta płyta obsługuje AMD x2 Athlon 6400+

o zegarze: 3.2GHz

cache: 2x1 mb

rdzeń: windsor

technologia: 90 nm

pobór mocy: 125W

działa przy biosie o wersji F8

tutaj masz cała listę procków pod tą płytę.

http://www.gigabyte.com.tw/Support/Motherb...?ProductID=2316

kozman
komentarz
komentarz

tylko ze kupowanie 6400 mija się z celem, najbardziej opłacalne to athlon 5000+ / BE i 5400+/BE

robertos08
komentarz
komentarz

Bardzo dobrym wyborem pod gry jest 6000+ ostatnio oglądałem testy z grid to n małych rozdzielczościach ten procek bił athlony jak znajdę test to zapodam.

Pozdro

zibi1993pl
komentarz
komentarz

tak 6000 jest bardzo dobry (5400 BE to shit nie bierz lepszy juz 5000) pozatym 6000 jakies 200 mhz podkrecisz :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.